Vatan Bilgisayar'a B550 anakarta BIOS güncelleme problemi olduğu gerekçesiyle uyarı yazısı gelmiş

Vatan Bilgisayar bunu demesi kafamı karıştırdı şimdi yeni çıkarılan B550 anakart 5000 serisini kapsıyor özellikle nasıl BIOS güncellemede sıkıntı çıkarır anlam veremedim

Abime söyledim yarın arayacak bakalım umarım destekler iade etmeli miyim sizce ne diyorsunuz yazı bugün gelmiş Vatan'a?
Vatana benzer birkaç yazı daha gelmişti ve çoğu vatanın anakart satma stratejisi yüzünden gelen yazılardı. O yüzden o firmaya pek güvenmeyin derim.

İade etme ilk kart gelsin, dene. Yok sorun çıkarsa ya iade edersin ya servise güncellemeyi yaptırırsın ama böyle bir durum olacağını hiç sanmam.

Vatana benzer birkaç yazı daha gelmişti ve çoğu vatanın anakart satma stratejisi yüzünden gelen yazılardı. O yüzden o firmaya pek güvenmeyin derim.

İade etme ilk kart gelsin, dene. Yok sorun çıkarsa ya iade edersin ya servise güncellemeyi yaptırırsın ama böyle bir durum olacağını hiç sanmam.
Çok yakın kuzenim kendisi vatanda çalışıyor böyle birşey yapmaz herhalde bana :)
Y
Büyük ihtimalle destekleyecektir, zaten yarın belli olsa ona göre hareket edersiniz.
Yarın canlı desteğe sorduktan sonra hareket edicem sanırım.Sizce sıkıntı çıkarmı elimde patlarmı derlerse herhangi bir sıkıntı olcağını düşünmüyoruz derlerse asus bios için

Yeni konular

Geri
Yukarı