Vatan Bilgisayar'da paketi açılmış ürünler

Zalman Z3 Plus yerine Xigmatek Asgard önerdiler yarım saat adamı ikna edemedim neredeyse dayak yiyordum sen benim kadar iyi bilemezsin diyor bir kaç soru soruyorum ben bilgisayardan o kadar iyi anlamıyorum diyor.:ROFL:

Vatanbilgisayar satış elemanı alırken şu ilanı veriyor: ilan (örnektir!)
Acaba aranan nitelikler arasında siz genel bir bilgisayar bilgisi görebiliyor musunuz? Ben göremiyorum.

Ben şahsen vatanbilgisayar şubesine gidip alışveriş yapmam genelde internet üzerinden sipariş veririm kafam rahat :D kimsenin gereksiz muhabbetini çekemem hedefimi belirlerim alırım geçerim :D

Vatanbilgisayar satış elemanı alırken şu ilanı veriyor: ilan (örnektir!)
Acaba aranan nitelikler arasında siz genel bir bilgisayar bilgisi görebiliyor musunuz? Ben göremiyorum.
Satış elemanı satış elemanıdır ortalığı toplar biri ürün isterse verir. Tekstil firmalarıda aynı ilanı veriyor bunlarda. Satış elemanlarını dinlemeyin. Technopat gibi forumlar iyi ki var. Burada bize yeni çıkanlar hk. bilgi veriyorlar. Forumda tartışıyoruz. Bir çok şeyi öğrenebiliyoruz. En doğru bilgi burada.

Sorunda orada zaten adam tezgah görevlisi olduğunu unutup bilgisayara ortak çıkıyor resmen:) Ben technopattan memnunum fikir paylaşımları çok iyi. Rehberler zaten çoğu sorunu çözmeye yardımcı.

Şimdi kendi yazımı bir kez daha okudumda satış elemanlarını ezmişim gibi bir hava olmuş. Yanlış anlaşılmasın. Zamanında bende yaptım satış elemanlığı. :) Sadece satış elemanlarının görevi bilgisayarlar hk. fikir yürütmek değil çünkü yeterli donanımları yok.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı