Vatan Bilgisayardaki Elemanın Yalancılığı

Haunted

Decapat
1 hafta önce kulaklık aldım kulaklığı alırken bana söylenen "bu kulaklık kulağını acıtmayacaktır ve konforludur" sözüydü. 1 saat kulaklığı kullanıyorum ve kulağımın dış tarafı acıyor. Ayrıca sitesinde de (Rampage marka kulaklık) oraya bir tanıtım resmi koymuşlar orada da aynı şey yazıyor. Zaten kulaklık da 500 gr bir şey. Bir daha Vatan'dan alışveriş falan yapmam. 5 alışverişten 3ü sorunlu oluyor ve mağdur oluyorum. 200 lira kadar param boşa gitti. Yaptığınız ayıptır.

Yani kulaklık konusu çok kişisel bir konu bence. Her kulaklık herkeste rahat olacak veya istediğini karşılayacak gibi bir genelleme yanlış olur zaten. Mesela Corsair VOID kulaklığı kimisi çok beğenir kimisi kulaklık şekli yüzünden konforsuz bulur.

Gerçi Vatan Bilgisayar'dan bahsediyoruz, orası da bir ayrı tabii...

Yani kulaklık konusu çok kişisel bir konu bence. Her kulaklık herkeste rahat olacak veya istediğini karşılayacak gibi bir genelleme yanlış olur zaten. Mesela Corsair VOID kulaklığı kimisi çok beğenir kimisi kulaklık şekli yüzünden konforsuz bulur.

Gerçi Vatan Bilgisayar'dan bahsediyoruz, orası da bir ayrı tabii...

Ve Rampage'den bahsediyoruz. Forumda bas bas bağıryoruz almayın diye.

1 hafta önce kulaklık aldım kulaklığı alırken bana söylenen "bu kulaklık kulağını acıtmayacaktır ve konforludur" sözüydü. 1 saat kulaklığı kullanıyorum ve kulağımın dış tarafı acıyor. Ayrıca sitesinde de (Rampage marka kulaklık) oraya bir tanıtım resmi koymuşlar orada da aynı şey yazıyor. Zaten kulaklık da 500 gr bir şey. Bir daha Vatan'dan alışveriş falan yapmam. 5 alışverişten 3ü sorunlu oluyor ve mağdur oluyorum. 200 lira kadar param boşa gitti. Yaptığınız ayıptır.

Vatandan yapma zaten. Benim bilgisyarımın fanlarını bağlamamışlardı. Ben kendim fark edip bağlamıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oradaki adam senin konforunu ve rahatını düşünmez. Sattığı ve satacağı ürünü, sana nasıl sözlerle pazarlayabilirim diye düşünür.

Suç onlarda değil, sende. Araştırmadan birinin sözüyle bir şey alıyorsan suç sendedir. Benim donanım bilgim olmasına rağmen sistem alırken burada konu açıyorum. Akıl akıldan üstündür.

Kulaklık konforu kişiden kişiye değişir örnek veriyim ben Logitech G633 Artemis kulaklığı 10 dakika kafamda takamıyorum nedeni kafamın üstüne aşırı baskı uyguluyor şimdi bu kulaklık 700 TL ürün kötümü hayır ama bana uygun değil.

Burda ne satan adam suçlu nede ürün. O adam ürün satabilsinki parasını kazansın. He ürün çokmu kaliteli değil orası ayrı konu.

Vatan bu yazını görse senden şikayetçi olur haberin olsun aldığım 5 ürünün 3'ü arzalı çıkıyor diye birşey olamaz, arzalı çıkıyorsa iade alır veya ürün değişimi olur. Firma pahalı satabilir sonuçta mağaza. Eleman gideri, kira vb. giderine göre mağazalarınada yansıyor fiyatları.

Burda sana kalıyordu biraz araştırsan, fikir alsan böyle şeyler yaşamassın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı