Vatan Bilgisayardan 3600 TL'ye Sistem Toplama

Dizzy

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 3500-3600 TL arası 3700 olabilir en fazla, bilgisayar toplayacağım. Kasa seçmedim. İyi ve ucuz bir şey olsun. Bu arada Vatan'da kırık mal veriyorlarmış doğru mu ? Ve Vatan'a PC'nin toplu gelmesi için nerden konuşmalıyız ? Yorumlarınız için teşekkürler.

123.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Ama çok şikayet var anakartım kırık geldi falan diye. İftira mıdır ? İnternetten alacağım. Gidip toplatmam, uğraştırır.

Yalan değil vatan bir şey almadım ama tanıdığım birisi televizyon almıştı bozuk çıkmıştı değiştirmemişlerdi 4-5 ay en sonunda en üst müdürle konuştular da öyle değiştirdiler.

Arkadaşım ilk önce büyük harf kullanma, büyük harf bağırmak anlamına geliyor. Bunun dışında o işlemciyi almanı tavsiye etmem onun yerine bunu al.
İntel Core i5 4670K Soket 1150 3.4Ghz 6Mb Cache 22Nm İşlemçi - Vatan Bilgisayar
SSD olarak da bunu tavsiye ederim.
Corsair 128Gb Force Gs Serisi Sata 3.0 Ssd (560Mb Okuma / 535Mb Yazma) - Vatan Bilgisayar
Kasa olarak da bunu öneririm ama bütçeni aşabilir.Bu arada şimdiki fiyatlara bakma haftasonu daha uygun olacaktır fiyatlar haftasonunu bekle.
Cooler Master Haf 912 Plus Gx 80Plus 750W Midt Atx Siyah Kasa - Vatan Bilgisayar

Hiçbir markanın ürünü hasarlı gördüğü halde kargolayacağını sanmıyorum. Kargo sırasında ürün hasar alıyor olabilir ki o da düşük bir ihtimal bence. Yine de en iyisi gidip yerinde görerek alışveriş yapmak. Ciddi paralar harcıyorsunuz, imkanınız varsa üşenmeyip gidin, bir kaç gününüzü bu işe ayırın yoksa sorun çıkınca ister istemez günlerinizi bu işe ayıracaksınız.

Kardeş anakartımı da değiştirdiğimde 4 milyar olur. OC yapmayacağım hem. Bir de internet indirimleri var Vatan'da bekleyemem ki. :(

Bu arada PC'yi toplamalarını istiyorum. Anakart nasıl kırılsın ben kasamı tekmelediğimi hatırlıyorum, yumrukladığımı hatırlıyorum, bir sorun yok. :)

Vatan'a gidip toplamanı seni uğraştıracağını düşünüyorsan boşuna düşünüyorsun. Ben daha dün gittim. Hiçbir şey yapmıyorsun sadece söylüyorsun yardımcı oluyorlar ve söyledikten sonra sadece bekleyip kasayı almak kalıyor, bu kadar :) 3100 TL'ye topladım ben de Crysis 3 100 ile 130 fps arası oynuyorum. Yani üşenme bence :)

Aydınlatıcı oldu ama bir şey daha merak ediyorum. İnternetteki indirimler Vatan'da geçerli mi ?

hmm aydınlatıcı oldu ama bişey daha merak edıyoum internetteki indirimler vatandada geçerlimi

Örneğin internete özel yazıyor. Vatan'da geçerli mi ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı