Vatan Bilgisayardan Alışveriş Yapmayın ! Rezillik

Vallaha aynı şey bende de oldu. Babam ben göndermem kredi kartı fotokopisini dedi. 200 TL tüp parasıyla samsuna gittik. Hiç değilse kafa rahat.

Ama montaj konusunda ön yargılı olmayın derim. Eleman kabloları saklamak için kasadan çıkan ipi bile kullandı.Bir diğer yandan mevsres kardeşim doğru söylüyor. Ben toplattığım sırada dışarıda miting vardı. Vatan mağazası yemin ederim bom boştu eleman rahat rahat yanımda topladı ondan olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizim Eskişehir'deki Vatan çok güzel montaj yapıyor :)

Eğer bilgisayarla ilgilenen birisi varsa tabiki yapabilir. Malesef Türkiye'de işler hep düzgün gitmiyor. 40 Yaşında Halk Eğitim Merkezinden biglisayar sertivikası almış olan insanları bile işe alıyorlar. Vatan Bilgisayar'da da bildiğim kadarıyla böyle. Fakat senin benim Furkan Kardeşim gibi eli yatkın birisi varsa. Hayrına topluyor yada patronları hayır yaptırtıyordur. Peki ya yoksa? Olaya bak aynı sorun bizde demi tecelli etti?

Edit: Sertivikayı kursa gidip verim alarak alsa sorun olmuycak. Fakat memurdan yada yakın çevresinden torpillerle alan vataşlar.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı