Vatan Bilgisayar'dan bilgisayar alınır mı?

Vatan da çok pahalı,hele sistem toplamaya çalıştığınız da işin içinden çıkılamaz bir hal alıyor.

Bazen Web'e özel fiyat performans sistemler çıkarıyolar onun dışında alınmaz, vatan genel olarak kazık.

2 kez vatandan hazır sistem topladım memnunum da. Toplanabilir bence.

2 kez vatandan hazır sistem topladım memnunum da. Toplanabilir bence.

Bende 2 kez toplayacağım fiyat olarak kazık satıyorlar ama sizde biliyorsunuzdurki adamlara düzgünce derdini anlatırsna derdine derman oluyorlar değişim konusunda iade konusunda vatan hiç üzmedi beni.

Aynen sattığı ürünün arkasında duruyor, iade değişim yapmasını çok iyi biliyorlar, Trendyol iade ve hizmetler bakımından içinden geçer Vatan'ın ne anlatıyorsun hocam, al bakalım vatan değişim yapmayı çok mu iyi biliyormuş, vatan senin gibileri nasıl olsa bilindik yer ayağına 3-4K daha kazıklar:

Son düzenleme:
Ben vatandan APU sistem topladım gayet de ucuzdu her türlü teknik destek yapıyorlar bence kesinlikle almalısın.

O dediğin konu şikayetlerinden diğer firmalardan 2 misli var, ilk önce ağzını topla babanın arkadaşı yok senin. Trendyol iade bakımından evet gerçekten mükkemmelmiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendiniz toplamayın pahalıya geliyor hocam bende sıfır RX 580 ve kasa almıştım ikisi sadece 6000 tuttu pişmanım elimdekini satıp geçen gün PC hocasının attığı RTX 3070 sistemi 18000'e aldım.

Mesajı sildim.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…