Vatan değişim kabul eder mi?

merve676765

Centipat
Merhaba bugün Vatan'dan yeni bir sistem topladım ve satın aldım. Ama bana parçaların ellerinde olmadığını sipariş edeceklerini ve cuma günü gelin alın dendi. Bana satın aldığım kasanın güç kaynağını düşük olduğunu ve aldığım kasanın kötü bir marka olduğu söylendi. Yarın Vatan'ı arasam başka bir uyumlu yüksek bir PSU ve kasa ile değiştirmek istesem kabul ederler mi?

Aldığım kasayı çıkartıp yeni PSU ve kasa alırsam ekstra 132 TL daha ödemem gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Vatan Computer'a size 1 kuruş fazla ödeme yapacağım de, önüne kırmızı halı sererler. Sonuç olarak, yükseltme teklifine %99 ihtimalle olumlu yanıt verecekler fakat yükseltmeyi düşündüğün kasa ve PSU nedir? Şu anki sistem ne?
Vatan Computer'a size 1 kuruş fazla ödeme yapacağım de, önüne kırmızı halı sererler. Sonuç olarak, yükseltme teklifine %99 ihtimalle olumlu yanıt verecekler fakat yükseltmeyi düşündüğün kasa ve PSU nedir? Şu anki sistem ne?

Çözüm
Bir hata yapıp bu kasayı satın aldım. Ekran kartı sorun değil ama vatan değişim kabul ederse en alttaki kasayı satın alacam. ( Bunların yanında işlemci ve RAM satın aldım ama onlar problem değil )

Bir hata yapıp bu kasayı satın aldım. Ekran kartı sorun değil ama vatan değişim kabul ederse en alttaki kasayı satın alacam. ( Bunların yanında işlemci ve RAM satın aldım ama onlar problem değil )

Alttaki kasa da aynı marka. Değiştirebilirseniz daha iyi markalar tercih edin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı