Vatan PC monitör değiştirmiyor

• Konuyu başlatan pusat57
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 40
  • Görüntüleme 5B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O zaman üzülmene gerek yok :).

O zaman üzülmene gerek yok :).
Neyse iyi geceler. Ben yarın işe gideceğim erkenden saat geç oldu. Yarın bakalım neler olacak. Orada da sorun oldu ama adamların bahanesi var her şeyde. Bu seferde kart yok ondandır der. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Üzüldüm kardeşim umarım sorunun çözülür en kısa zamanda.:(

Ne gerizekalı insanlar var ya. Açık açık söylüyorum.

Böyle demeyin. Şunu diyebilirim, 4 yıl Media Markt'ta çalıştım. Böyle sorunlar bana da geliyordu. Kabak gibi görünüyor sorun ve donanımsal bir hata. Kullanıcı hatası yok.
Servise çıkıyorum servis o ürünü almamak yada tamir etmemek için elinden geleni yapıyor.
Tamir etmeden geri gönderiyor, kullanıcı hatası diyor, tüm kontroller yapılmıştır sorun görülmemiştir vs.

Arıyoruz müşteriyi, ürünüz geldi buyurun falan. Adam alıp gidiyor. Yapılmadığını biliyoruz.

Ben desem ki böyle böyle. Hemen ismimi alıp yönetime şikayet ediyor.
Yüzüne gülersin ukala diye şikayet yersin, ciddi olursun güler yüzlü değilsin diye şikayet yersin.
Durumu dosdoğru müşteriye anlatırsın, bu sefer ilgilenmedi başından atıyor diye şikayet yersin.

Benim tavsiyem: Gerekirse problem çıkartın. Mağaza içinde müşteri haksız olsa dahi problem çıkarttığı zaman diğer müşterilere negatiflik vermesin diye, direk yenisini verip yolluyorduk.

Ya dostum sen niye üzülüyorsun. Garanti denen bir şey var. Çok sıkıntı olursa uğraşma vatanla falan monitörün markası neyse gir internetten yetkili servisine ara gönder adamlara. Sorun monitörde olduğundan emin değilsen kartı da yetkili servisine gönder.

Ekran sallanma sorunu var.

Hiç uğraşma. Yapman gereken tek şey, tüketici hakları hakem heyetine gitmen. Konuyu dile getir orada, yardımcı olacaklardır.

Vatan çalışanları çok bilgisiz. En azından bana denk gelenler öyle. Bende aldığım bir ürünle ilgili sorunla karşılaştım. Normalde iade alınması gereken bir durum adam kalkmış bana saçma sapan şeyler söylüyor. İki günlük ürünü servise göndereceklermiş de servis karar verecekmiş. Bir de cahil Tüketici haklarında da böyle olduğunu söylüyor. Git bak bakalım dedim TKHK madde 4 de ne yazıyor diye mal gibi kaldı. Müdürünü çağırttım anlattım durumu hiç ikiletmeden değiştirdiler ürünü.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı