Vatan yaptı yapacağını...

Bana göre;
1. Kriter elbette ucuz ve kaliteli oluşu.
2. Kriter müşteri memnuniyeti ve iade, arıza vs. deki zorluk çıkarma oranı.
3.Kriter garanti ve hızlı problem çözme.
4.Kriter servis ağı ve şube sayısına bağlı olarak mağaza müşterilerinin yorumları.
5.Kriter ürünü satarken attıkları on takladan en az birinin doğru olması.

Kolay Gelsin...

Cevap İnventus. Sadece biraz pahalı ama müşteri memnuniyeti yüzde yüz. Ram garantiye gittiğinde sistemi çalıştırmak için Ram veren bir firmadır İnventus.

Not: İnventus'da çalışmıyorum.

Cevap İnventus. Sadece biraz pahalı ama müşteri memnuniyeti yüzde yüz. Ram garantiye gittiğinde sistemi çalıştırmak için Ram veren bir firmadır İnventus.

Not: İnventus'da çalışmıyorum.

Merhaba. İnventusu övmek için inventus çalışanı olmaya gerek yok hocam. Görünen köy klavuz istemez. :) Vatan ve inventus arasında müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi açısından dağlar kadar fark var.

Vatan, bilgisayar bölümünde tecrübeli eleman yönünden yeterli değil. Bazı büyük mağazalarda tecrübeli, işine hakim elemanlar var ancak farklı şehirlerde çoğu mağazadaki çalışanlar internetteki amatör donanım toplayan kişilerle aynı veya daha az bilgiye sahipler.

Vatandan toplama pc aldığınızda kablo saklama, macunların tam sürülmesi vs işleri tamamen montajı yapan elemanın keyfine, o anki psikolojisine kalmıştır. Vatandan eve geldikten sonra parçaları söküp sıfırdan montaj yapan çok tanıdığım var.

İnventus ise montajı güzelce yapıyor ve arkasından sistemi 12 saat (24 saat de olabilir tam hatırlamıyorum) test ediyor. Garanti durumunda kargo ücretini de ödüyorlar.
Not: Ben de inventusta çalışmıyorum. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
İnventus'un İstanbul'da bayisi var mı? Yoksa internetten sipariş ettiğimde montaj yapıp da mı getiriyorlar yada İstanbul'da bayileri var mı?
Not: İnventus bios ayarı yapıyor mu göndermeden önce?

Evet İstanbul'da merkezi var. İnternet sitesinden iletişim bilgilerine ve harita üzerinden yerine bakabilirsiniz. Detaylı bilgiyi şubeden veya telefonla verirler size.

O firma ya da bu firma diye goygoyculuk, reklam vb. yapmam söz konusu değildir.
Sadece aklıma gelen ve bakılması gereken kriterleri belirttim. İstediğiniz yerden almakta elbette özgürsünüz. Sonuçta para sizin paranız.

Geçen sene %40 oldu galiba. Bu sene de o civarda olur. Ama çok bir şey beklememek lazım. Şişirdiler iyice fiyatları, ondan sonra %40 indirim olsa ne olur...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı