Vatan yaptı yapacağını...

Aynen % kaçlık bir indirim yaparlar. İnventus' a da kafam sardı. Vatan' da topladığım sistemi İnventus' da topladım , pek fark yok. Yani İnventus' tan da sistem toplanabilir.

Ah şu dolar düşse fiyatlarda düşecek. Ah dolar ah yaktın çıramızı. :)

O zaman sorun yok. İnventus dan güvenle alabilirsiniz. Ama siz gene de şu karne indirimini bir bekleyin. Ne olur ne olmaz. Belki dolar düşer. Vatan insafa gelir. :)

Yok ben Vatan' a pek sıcak bakmıyorum. Sistemi mi İnventus' tan toplarım. Adamlar incesine kadar her şeyi düşünüyor. İnternet'e yazdım İnventus nedir ne değildir diye , binlerce olumlu cevap.

Vatan bilgisayar %30 veya %35 indirimlerini cuma, cumartesi ve pazar gunleri yapiyor. Bazen hafta ici tum urunleri indirimli birakabiliyorlar fakat su an urunlerin yarisi indirimli, yarisi degil. Bugun gunlerden sali/carsamba olduguna gore, fiyat artisi normal. Hafta sonu eski haline donecek.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı