Elektronik Vatanbilgisayar'da Zotac GeForce RTX 4090 Trinity Gaming 41.390 TL

Normalde paylaşmam böyle bir indirimi ama ailesi vatan harici almasına izin vermeyen tayfa için attım belki yararlanan olur diye.

Normalde paylaşmam böyle bir indirimi ama ailesi vatan harici almasına izin vermeyen tayfa için attım belki yararlanan olur diye.

İndirim bitmiş zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
4080 almak isteyenler çökün. Bu fiyata en iyi 4080' lerden bir tanesi. %15 webe özel indirimle 33.448 TL ye geliyor. 4070 almasam direk alırdım bunu.
Eve gidince bitmezse alıcam. Çok iyi fiyat. Rog 4070ti parası valla.

4080 almak isteyenler çökün. Bu fiyata en iyi 4080' lerden bir tanesi. %15 webe özel indirimle 33.448 TL ye geliyor. 4070 almasam direk alırdım bunu.
Bu ürün iyi midir? Aslında 4070 Ti düşünüyordum. Henüz hiç bir parçayı da almadım ama sizce kaçırılmaması gereken bir fırsat mı? Aorus Master nasıldır? Ayrıca bunu şuan alsam kalan parçaları bir iki ay sonra alsam sorun yaşar mıyım?

İndirim köşesine açmanız daha iyi olur hocam.

İnanılmaz fiyat, almak isteyen kaçırmasın!

Eve gidince bitmezse alıcam. Çok iyi fiyat. Rog 4070ti parası valla.
Bu sabahki 4080 fiyatı:
4080.png

Tamam.

9eb402c3-a7fe-42f7-8a12-8a14d77a35f2.jpg

Bu ürün iyi midir? Aslında 4070 Ti düşünüyordum. Henüz hiç bir parçayı da almadım ama sizce kaçırılmaması gereken bir fırsat mı? Aorus Master nasıldır? Ayrıca bunu şuan alsam kalan parçaları bir iki ay sonra alsam sorun yaşar mıyım?
Tepe seviye kartlardan biri. Düşünmene bile gerek yok alman için. Elektronikte her parçada her zaman risk vardır. Beklemen tavsiye edilmez ama çok büyük şanssızlık olmazsa sorun olmaz. Olursa garantiye göndermek durumunda kalırsın. İade gibi bir şansın kalmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı