Elektronik Zotac GeForce RTX 4090 48.600TL!

Diğer bileşenleri neymiş arkadaşın? Ben ekran kartının sıkıntılı olabileceğini düşünmüyorum. Zotac markası kötü bir marka değil bence.

Sosyalden bir arkadaş alır test ederse bunu daha net görebiliriz iyi mi kötü mü olduğunu. Faz sayısı ve kullandığı komponent benim pek içime sinmedi. Attığım görseldeki kişiyi tanımıyorum YT üzerinde denk geldi video. Biz kendi arkadaş çevremizde bir değerlendirdik kartı. Bende almaktan vazgeçtim.

Bence kaçırılmaz bir fırsat. 2 Eylül de bunun 4080 modelini aldım 35bin tl idi. Şuana kadar bir sıkıntı çıkarmadan oyunları 2k da çatır çatır oynatıyor.

Bence kaçırılmaz bir fırsat. 2 Eylül de bunun 4080 modelini aldım 35bin TL idi. Şu ana kadar bir sıkıntı çıkarmadan oyunları 2K da çatır çatır oynatıyor.

Garipsediğim şey yok şu eksik yok şu eksik kardeşim Zotac yeni bir marka değil ve bu ekran kartı 4090 nasıl kötü olabiliyor aklım almıyor o ekran kartını besleyen bir sistem dizmek şart tabii.

Zotac markasını kullanmış birisi olarak bence gayet alınabilir bir marka. Fiyatı gayet uygun Asus, Msi gibi markalara o kadar para bayılmanın bir alemi yok açıkçası.

Nasıl bir bağ kurdun arada hocam merak ettim açıkçası?

Güncel oyun alamayınca güncel kartlara olan talep azalabilir belki yurt dışı MSRP fiyatlarına göre Türkiye'de de gerileme olabilir diye düşündüm. Mining de yok. Arz talep kullanıcı lehine işleyebilir.

Güncel oyun alamayınca güncel kartlara olan talep azalabilir belki yurt dışı MSRP fiyatlarına göre Türkiye'de de gerileme olabilir diye düşündüm. Mining de yok. Arz talep kullanıcı lehine işleyebilir.

Ben pek bir şey değişeceğini sanmıyorum zaten oyun fiyatları da aşırı aşırı artmayacak gibi.

Geri
Yukarı