Vatan'da iş görüşmesi nasıl ilerler?

onurlu sorular

Hectopat
Dün yazmıştım bugün gittim. 4 kişi vardı form doldurdum ve görüştük. Görüşme Skype'den oldu telefondan konuştuk. Bilgisayardan görüştük sonra telefonu form doldurtan kişiye verdirtti. Form doldurtturan kişi ben çıkarken siz biraz bekleyin dedi ve bekledim. Birisini mağazanın içinde aradı ve bulamayınca bugün 6'da gelebilir misiniz dedi. Olayı nedir? 2.aşama mı?

Hangi departmanda başlayacağınız belli mi, yoksa genel bir başvuru yaptınız da departmanı sonra mı seçeceksiniz?
Verdiğiniz bilgiler adamların dikkatini çekmiştir, süreci hızlandırmışlardır, departman belliyse o departmanla ilgili biraz araştırma yapın, muhtemel sorulara cevap arayın. Departman belli değilse Vatan'la ilgili biraz araştırma yapın şirketle ilgili bilginiz olduğunu belli edin, bu hoşlarına gidecektir.

Cevaplar için çok sağolun
Hangi departmanda başlayacağınız belli mi, yoksa genel bir başvuru yaptınız da departmanı sonra mı seçeceksiniz?
Verdiğiniz bilgiler adamların dikkatini çekmiştir, süreci hızlandırmışlardır, departman belliyse o departmanla ilgili biraz araştırma yapın, muhtemel sorulara cevap arayın. Departman belli değilse Vatan'la ilgili biraz araştırma yapın şirketle ilgili bilginiz olduğunu belli edin, bu hoşlarına gidecektir.
Şimdi görüşmeden döndüm saçma sapan sorular bilgisiz yetkili ile görüştüm arayacaklarını söylediler bakalım
Son yazımı okuyunuz

Son düzenleme:
@onurlu sorular acaba hangi yoldan başvurdun Vatan’a? Bir arkadaşım Kariyer.net üzerinden başvurmuş ama hiç geri dönüş alamamış. Sen farklı bir yoldan mı başvuru yaptın? Bir de ne kadar sürede geri dönüş aldın acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı