Vatanda satılan i7-4790k ve başka sitede satılan i7-4790k

qeannn

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle Herkese Merhaba.. İ7-4790k işlemci bir bilgisayar toplayacağım ve 7 Parça alıcam ancak 6'sı Vatandan İşlemciyi başka siteden alıcağım. Bunun sebebi farklı açıklamalar var ve Vatan'da satılan 4790k'da 4.4GHz yazmıyor 4.0GHz yazıyor O.c. yapılamıyor diye düşündüm. Benim alacağım sitede 4.4GHz yazıyor. Fakat böyle bilinmeyen bir site kullanmak istemiyorum. Aradaki fark sadece fiyat farkıysa sıkıntı değil.
Tabi Otomatik Oc. yapıp 4.4GHz yapacağım. Ayrıntılı incelemeniz için :

Benim tercih ettiğim: INTEL CORE I7 4790K 4.4GHz 8MB VGA1150p : : Extraucuzluk

Vatan: Core i7 4790K Soket 1150 4.4GHz 8MB Cache 22nm İşlemci - Vatan Bilgisayar

Bunlar arasında fark var mı? Bana yardımcı olan arkadaşlardan beğenileri mi eksik etmeyeceğim.
Şimdiden Teşekkürler!

İkisi de aynı işlemci değişen bir şey yok yani. Bana kalırsa vatandan al servis sorunu olmuyor.
Bende başka siteye güvenmiyorum o yüzden hemde bi kaç siteye üyelik yapıp kart bilgilerini vermektense Vatan'ı tercih etmek istiyordum. Farkı yoksa kesinlikle Vatan'dan alacağım. Yorumun için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı