VDSL altyapı ile TurkNet mi Türksat Kablonet mi?

Altyapım VDSL ve maksimum 50Mbps'e kadar destekliyor.
İstanbul Ataşehir demiştiniz. TürkNet gigafiber gelme ihtimali de var.
Şimdi TürkNet VDSL alın sonra gelirse geçişiniz kolay olur.
Hangi sağlayıcıdan alırsanız alın aynı hızı alacaksınız zaten. TürkTelekom haricinde fiyatlar da aşağı yukarı aynı zaten.

Turksat Kablonet kendi fiberiyle hizmet veriyor sadece diyecek afacan bilgi kâşifi köstebekler gelmeden hatırlatma yapayım. Turksat artık Turk Telekom ADSL/VDSL altyapısı üzerinden hizmet veriyor. Soruya gelirsek Turknet 1000 kat daha mantıklı.
Bunu ilk kez sizden duydum hocam. Kaynağınız var mı?

Ayrıca KabloNet altyapısında KabloNet tavsiye ederim. KabloNet'in verdiği teknik desteği hiçbir ISS'te görmedim.

Bunu ilk kez sizden duydum hocam. Kaynağınız var mı?

Ayrıca KabloNet altyapısında KabloNet tavsiye ederim. KabloNet'in verdiği teknik desteği hiçbir ISS'te görmedim.
KabloNet altyapı sorgulama sitesine girince artık her binada "hizmetimiz mevcuttur" yazısı çıkıyor. Ayrıca DH KABLONET [ANA KONU] 'suna bakın hocam.

KabloNet altyapı sorgulama sitesine girince artık her binada "hizmetimiz mevcuttur" yazısı çıkıyor. Ayrıca DH KABLONET [ANA KONU] 'suna bakın hocam.
KabloNet altyapısı olamayan yerler adres sorgu sisteminde zaten kayıtlı değil. Bulunduğum ilde 2 ilçe görünüyor mesela ama 2 den fazla ilçe var. Çünkü diğer ilçelerde Kablonet yok. Bu yıllardır böyle hocam. Sistemde Kablonet altyapısı olan adresler kayıtlı sadece. O yüzden her adreste "hizmetimiz mevcuttur" diyor. KabloNet altyapısı olmayan adresler sorgu ekranında hiç çıkmıyor.

Düzgünce bilmeden anlamadan ortaya atlamayıp yorum yapabilirsin. Bir 1 dakikanızı okumaya tenezzül edebilirseniz.
Aynen hocam :D Siz de teyit etmeden bir bilgiyi ortaya atmayınız. İyi günler.

1643548066236.png

Geri
Yukarı