Veganlık hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bunu sorduğumda hepsinden aldığım cevap "Acı hisleri ve hayvanlar gibi düşünme yetileri yok." şeklinde cevap veriyorlar genelde.
E o zaman felçli ve zihinsel engelli insanları doğrayıp yememiz etik bir şey bunlara göre? :D
Ne de olsa acı çekmiyorlar ve zihinleri sorunlu. :D :D

Hadi vejetaryen anlarımda veganlık cidden saçma geliyor.
Eğer öyle bir cevap veriyorlarsa bir anlamı yok. Bakalım forumda vegan varsa ne diyecek? :D

Veganlık hakkında ne düşünüyorsunuz? Bana göre saçma et yememek, süt, yumurta gibi ürünler tüketmek. Onlara göre cinayet diye biliyorum hayvanlar üzerine kıyafetleri gitmiyorlar diye biliyorum işte bu yüzden bana çok saçma geliyor. Veganlar bana saygı duyuyorsa yani et ya da diğer ürünler kullanmama karışmıyorsa ben de onlara saygı duyarım. :)

Veganlık hakkında düşüncem şudur.Bitkilerin canı yok mu ? Hayvanların canları, duyguları varsa neden bitkilerin canlı olduğunu umursamıyorlar bu yüzden saygı duymuyorum.

Veganlık hakkında düşüncem şudur.Bitkilerin canı yok mu ? Hayvanların canları, duyguları varsa neden bitkilerin canlı olduğunu umursamıyorlar bu yüzden saygı duymuyorum.
Bunu sorduğumda hepsinden aldığım cevap "Acı hisleri ve hayvanlar gibi düşünme yetileri yok." şeklinde cevap veriyorlar genelde.
E o zaman felçli ve zihinsel engelli insanları doğrayıp yememiz etik bir şey bunlara göre? :D

Geri
Yukarı