Vergi indirimi sonrası S23 Ultra mı 14 Pro Max mi?

Bana göre iPhone gereksiz pahalı. Önerim Samsung'u seçmenizdir.
Ben de şu ana kadar o yüzden iPhone tercih etmedim fakat vergi indirimi şartları sert gelmezse gelecekte satıp yükseltme bakımından daha avantajlı görüyorum iPhone'u. Ama ben elektronik cihazlarımı çok uzun süreler dikkatli kullanan biriyim. Kolay kolay eskitmem. O yüzden s23 daha cazip geliyor.

Telefonda ekran süresi bakımından çok vakit geçiriyorum. Kameranın çok da kötü olmaması benim icin yeterli. Oyun oynuyorum ekran süremin dörtte biri kadar.

Ben de şu ana kadar o yüzden iPhone tercih etmedim fakat vergi indirimi şartları sert gelmezse gelecekte satıp yükseltme bakımından daha avantajlı görüyorum IPhone'u. Ama ben elektronik cihazlarımı çok uzun süreler dikkatli kullanan biriyim. Kolay kolay eskitmem. O yüzden S23 daha cazip geliyor.

O halde bana da 14 Pro Max daha iyi geliyor.

Vergi indiriminin amacı gençlerin telefonlara daha kolay ulaşabilmesi en üst düzey telefon modellerine bir indirim geleceğini sanmıyorum bir şekilde kısıtlama gelecektir bununla ilgili.

Ben de şu ana kadar o yüzden iPhone tercih etmedim fakat vergi indirimi şartları sert gelmezse gelecekte satıp yükseltme bakımından daha avantajlı görüyorum IPhone'u. Ama ben elektronik cihazlarımı çok uzun süreler dikkatli kullanan biriyim. Kolay kolay eskitmem. O yüzden S23 daha cazip geliyor.

Telefonda ekran süresi bakımından çok vakit geçiriyorum. Kameranın çok da kötü olmaması benim icin yeterli. Oyun oynuyorum ekran süremin dörtte biri kadar.

Sizin kararınız.

Daha şartları belli değil, ne zaman geleceği belli değil fakat seçim yapamadım. Olur da vergi indirimi gelirse hangisini seçmek mantıklı olur? Şu ana kadar hiç iPhone kullanmadim. Hep Android tabanli telefonlar kullandım. Şu an da Redmi Note 9 kullanıyorum. Hangisini hangi nedenden ötürü seçmem gerekir fikirlerinizi paylaşabilir misiniz?
Samsung her zaman daha iyidir bence. S23 Ultra.

Hocam ön lisans veya lisans bölümünde okuma şartını unutmayın. S23 Ultra daha mantıklı.
Önlisans bölümünde 3. Yılım hocam. Ders bırakmak zorunda kaldım.

Geri
Yukarı