Vergisiz telefon gerçek oldu

En iyisi buysa Mi 6 yerine alınabilecek bi model yok yani 9500 TL'ye kadar... Sadece işlemcisi bi tık iyi (bi zahmet), batarya fazla (bi zahmet), ekran AMOLED. Hoparlör monoymuş. Wi-Fi 5, benimki de aynı. Kamerasının iyi olacağını sanmıyorum, özelliklerine bakınca pek iyi gelmedi zaten sensör bilgisi de bulamadım.

Bu siyasilerden nasıl bir beklentiniz oluyor sizin anlamakta güçlük çekiyorum. Durumu olmayan öğrencilere gündelik kullanımda ihtiyacını karşılayabilecek telefonlar belirlenen fiyat sınırlarında bulunabilir. Gönül ister daha iyi şartlarda daha iyi ürünler kullanılsın ama şartlar belli.

Öyle bir anlattı ki herkes vergisiz iPhone zanneti, sadece biz değil yani.

1695757228225.png

Reisimizden Allah razı olsun ilk vergisiz bilgisayarımızı aldık paintte biraz kasıyor ama günlük kullanım için idare eder tavsiye ediyorum.

Ya bak bunun önüne geçecek regülasyonlar olmasını destekliyordum, gerçekten. Hat kaydı vb durumlar bence mantıklı şeyler suistimale karşı. Fakat 9500 çok saçma bir sınır. En iyi orta segment ürünler 10-14 arası şuan. Ayıp bir şey 9500 TL sınır. Yani bu öğrencilere biz sizi suistimal edilme ihtimalinden daha az umursuyoruz. Kaybedeceğimiz şu kadar vergi/destek parası sizden daha önemli o yüzden hadi buyrun 9500 TL limit koyduk demek gibi bu.

Hoş zaten ilk etapta telefonda iki kat vergi olması zaten asıl kaynak. Sen git maksimum %50 vergi al telefondan kimse vergisiz telefon diye birbirini ezmez bu kadar.

Bir şeyi suistimal etmek bizim artık genlerimizde mi var nedir Almanya'da doğup büyümüş Türkler bile vaktinde buradan 1 TL madeni para topluyorlardı Almanya'daki otomatlar onu 2 Euro gibi algıladığı için.

Eki Görüntüle 1958114
Reisimizden Allah razı olsun ilk vergisiz bilgisayarımızı aldık paintte biraz kasıyor ama günlük kullanım için idare eder tavsiye ediyorum.
Sabah erkenden Metin 2 oynamak için uyanıp şu kasaya ayak baş parmağımla basıp XP açılış sesi duyduğum zamanlara dönmeyi o kadar isterim ki...

Geri
Yukarı