Vergisiz telefondan yerli olma şartı kaldırıldı mı?

Hocam Redmi Note 9 gibi leş modeller bile 8000 TL'ye yaklaşmış iken bence 9500 TL sınırı çok az.

Not 10Pro 128 GB şuqnda 8600 lira ideal telefonlar var duygusal olmaya gerek yok.

Redmi 9C'yi satıp alacağım. Ana tercihim Samsung olacak.

9500 TL'ye şu an için uygun telefonlar var bence küçümsemek yanlış.

Olaya oldukça sadeleştirip bakarsak çoğu öğrenci için gayet iyi bir yasa olacak. Ama çıkışında bunu bile bulamayacağız gibi hissediyorum.

2400 liraya ikinci el, bataryasi 2 gün giden LG G6 aldım. Içinde bir telefonda olacak tüm sensörler var, zamanının amiral gemisi. Snapdragon 830 işlemcili.

Herkes bir telefona 70 Bin vermez. Burada gereksiz yorum yapacağına hocamızın sorusunu cevapla.

Kimse kimsenin bütçesine karışmıyor.
İnsanların isyan ettiği nokta tam olarak anladığınız kısım değil.
İnsanların isyan ettiği nokta bu sistem neden seni bu telefona layık görüyor?
Yurt dışında yaşıtların en kral telefonu kullanırken neden sen bu telefonu kullanıyorsun. Hadi bunu geçtim 2017'de senin elindeki telefonun yüzüne bakmıyorduk biz. Alım gücü o kadar yüksekti ki iPhone almayanı dövüyorlardı. 1-2 ay çalışıp en kral telefon, en kral bilgisayar alınabiliyordu.
Yarattıkları bu sisteme isyan edeni hemen milletin bütçesiyle dalga geçiyor zannediyorsunuz; gelip buraya emrivaki konuşuyorsunuz.

Kimse kimsenin bütçesine karışmıyor.
İnsanların isyan ettiği nokta tam olarak anladığınız kısım değil.
İnsanların isyan ettiği nokta bu sistem neden seni bu telefona layık görüyor?
Yurt dışında yaşıtların en kral telefonu kullanırken neden sen bu telefonu kullanıyorsun. Hadi bunu geçtim 2017'de senin elindeki telefonun yüzüne bakmıyorduk biz. Alım gücü o kadar yüksekti ki iPhone almayanı dövüyorlardı. 1-2 ay çalışıp en kral telefon, en kral bilgisayar alınabiliyordu.
Yarattıkları bu sisteme isyan edeni hemen milletin bütçesiyle dalga geçiyor zannediyorsunuz; gelip buraya emrivaki konuşuyorsunuz.
Ya hocam kusura bakmayın da konu alım gücü değil ki. Ben CHP'li bir seçmenim. Fakat konu ise; Alım gücü ne olursa olsun hükumetin yaotığı kampanyanın detayları...

Yeni konular

Geri
Yukarı