Veri Kaybetmeden Disk Birleştirme

Henry Ford

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
1650 Super, Ryzen 3 3100
1627937437783.png

Bu iki arkadaşı birleştirmek istiyorum ama en baştan o kadar veriyi silip yüklemek çok zamanımı alacak. Verileri kaybetmeden birleştirme şansım var mı?

Eki Görüntüle 1126493

Bu iki arkadaşı birleştirmek istiyorum ama en baştan o kadar veriyi silip yüklemek çok zamanımı alacak. Verileri kaybetmeden birleştirme şansım var mı?
F'dekileri D'ye atın, boş yer var gördüğüm kadarıyla. Sonra Mini Tool Partition indirip birleştirmeyi deneyin ama 250-300 MB'lık F bölümü kalabilir. Ben tamamen birleştirme yapamamıştım, hala duruyor 200 MB'lık kısım.

Tam olarak ne yapacağımı da bilemedim. Yanlış bir şey yapmak istemem.
Hocam, önce F'yi D'ye aktarın. Sonra "D:WD Blue 1 TB (NTFS) 755,7 GB" bölümüne sağ tık yapın, genişletme yapmaya çalışın. Bu işlemi yaptığım bilgisayar şu an yanımda değil, tam yardımcı olamıyorum o yüzden.

@Silinen üye, şu video eski sürüm olmasına rağmen yine de yardımcı olabilir:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Recep Baltaş'ın bir videosu vardı bulursam atarım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam, önce F'yi D'ye aktarın. Sonra "D: WD Blue 1 TB (NTFS) 755,7 GB" bölümüne sağ tık yapın, genişletme yapmaya çalışın. Bu işlemi yaptığım bilgisayar şu an yanımda değil, tam yardımcı olamıyorum o yüzden.

@Silinen üye, şu video eski sürüm olmasına rağmen yine de yardımcı olabilir:

Hocam sanırım böyle yaparsam F diskim tamamen siliniyor.
Recep Baltaş'ın bir videosu vardı bulursam atarım.
Hocam F'de GTA V vardı. Epic Games'de olduğu için oyunu D'ye yedekledim şimdilik. Epic Games'den çıkış yaptım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı