Vestel 70U9600 alınır mı?

Aspect15

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, Xbox Series S konsolum için televizyon bakıyorum. Büyük bir televizyon olmasını istiyorum ancak fazla büyük olunca çözünürlüğün düştüğünü duydum. Almayı düşündüğüm TV 70 inch görüntü çok düşer mi? Şu anki televizyonumu 12 yıldır kullanıyorum ve görüntü kalitesi artık gerçekten çok kötü gelmeye başladı ve kullandığım televizyon 32 inç 1080p, ekran yenileme hızının ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok televizyonun arkasında yazan model kısmı silinmiş ve hangi model olduğunu bulamıyorum. Bayağı eski bir televizyon Sony Bravia serisinden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle alınmaz. Ek olarak ekran büyüdükçe düşen şey çözünürlük değil. Piksel yoğunluğu.

Bütçe nedir?

Cezalı olduğum için cevap veremedim kusura bakmayın bütçe 15000.
Bu televizyonu buldum vvr HDR10+ ve Dolby vision var Xbox için güzel bir oyun deneyimi sunar mı?

Hocam televizyon güzel duruyor fakat yukarıda linkini attığım Philips televizyondan pek bir farkı yok gibi ve biri 50 inç 16kken biri 55 inç 15k görüntü kalitesinde büyük bir fark var mıdır ikisi arasında televizyon işinden cok anlamiyorumda.

Hocam televizyon güzel duruyor fakat yukarıda linkini attığım Philips televizyondan pek bir farkı yok gibi ve biri 50 inç 16kken biri 55 inç 15k görüntü kalitesinde büyük bir fark var mıdır ikisi arasında televizyon işinden cok anlamiyorumda.
Attığım TV 120 Hz ama :)

Yeni konular

Geri
Yukarı