Vettel Macaristan GP'den diskalifiye edildi

Iki araç arka arkaya giderken öndekinin yakıtı biterse neler olabileceğini tahmin edebiliyor musunuz? 320 kilometreyle birden öndeki aracın gazı kesilse arkasındaki araca çarpar. Daha kötüsü zincirleme kazaya bile neden olabilir? Refleksleri güçlü olsa bile aralarındaki mesafe birkaç metre...

Ciddi olmadığımı anlamak zor olmasa gerek?

Formula 1 ciddi bir spor olup şakası komik olmayan bir spordur.
Gayet komik şakası olabiliyormuş, baksana 290 km/s ile bilerek başkasına çarpılabildiğini iddia edenler var. Bak sana komik bir F1 şakası. :D

Not: Ben asla (!) koymam, ciddi zanneden zannedebilir sorun yok.

Bu arada her yerde Vettel DSQ görünüyor, Aston Martin iddiasını kanıtlayamazsa Vettel'in yarışı heba oldu demektir. Ağlak (bu söylemi sevdim) HAM 3 puan daha fazla alıyor bu durumda. Hiç sevmiyorum şu adamı, tamam şampiyon olmak için şans lazım ama bu adam doğarken bal kazanına düşmüş herhalde.

Verstappen'in şanssızlığı son bulup Silverstone'da ona verilen mesajı alıp bazı şeylerini düzeltir de sonunda yeni bir şampiyon görürüz umarım. Gönül Norris ya da Leclerc'i görmek isterdi ama yapacak bir şey yok, sevmediğim HAM'den sonra sevmediğim VER'i şampiyon olarak görmek istemek de varmış hayatta.

Son düzenleme:
Gayet komik şakası olabiliyormuş, baksana 290 km/s ile bilerek başkasına çarpılabildiğini iddia edenler var. Bak sana komik bir F1 şakası. :D

Not: Ben asla (!) koymam, ciddi zanneden zannedebilir sorun yok.

Bu arada her yerde Vettel DSQ görünüyor, Aston Martin iddiasını kanıtlayamazsa Vettel'in yarışı heba oldu demektir. Ağlak (bu söylemi sevdim) HAM 3 puan daha fazla alıyor bu durumda. Hiç sevmiyorum şu adamı, tamam şampiyon olmak için şans lazım ama bu adam doğarken bal kazanına düşmüş herhalde.

Verstappen'in şanssızlığı son bulup Silverstone'da ona verilen mesajı alıp bazı şeylerini düzeltir de sonunda yeni bir şampiyon görürüz umarım. Gönül Norris ya da Leclerc'i görmek isterdi ama yapacak bir şey yok, sevmediğim HAM'den sonra sevmediğim VER'i şampiyon olarak görmek istemek de varmış hayatta.
Iki saatlik yarıştan bir kitap yorum çıkarabilenler bu ince detayları kaçırmaları gayet garip olmuş. Arkadan HAM önden VER sürekli birbirlerini geçmeye çalışıyorlar. Mililitrelerle bitiriyorlar yarışı. Birisinin bitse yakıtı zincirleme felaketi doğurabilir düzlükte.

Senna'nın kafasına koca süspansiyon girene kadar kimse Senna'ya itibar etmemişti o kadar söylemesine rağmen. Formula 1'deki kısıtlamaların çoğunu doğru buluyorum. Formula 1'i bilen adam "Bırak yaksın ya..." dememeli bence. :/

Son düzenleme:
Iki saatlik yarıştan bir kitap yorum çıkarabilenler bu ince detayları kaçırmaları gayet garip olmuş. Arkadan HAM önden VER sürekli birbirlerini geçmeye çalışıyorlar. Mililitrelerle bitiriyorlar yarışı. Birisinin bitse yakıtı zincirleme felaketi doğurabilir düzlükte.

Senna'nın kafası kopana kadar kimse Senna'ya itibar etmemişti o kadar söylemesine rağmen. Formula 1'deki kısıtlamaların çoğunu doğru buluyorum. Formula 1'i bilen adam "Bırak yaksın ya..." dememeli bence. :/
Senna'nın kafası mı koptu?

İki saatlik yarıştan bir kitap yorum çıkarabilenler bu ince detayları kaçırmaları gayet garip olmuş.
2 saatlik yarıştan bir kitap değil, ansiklopediyi dolduracak kadar yorum çıkarabiliyorsun sürücülerin hareketlerini gözlemleyip not aldığında.

Bu arada Faik'in bir kitap yorum çıkardığını görmedim daha önce.

Senna'nın kafası kopana kadar...
Kopmadı ama kaskı delindi.

Geri
Yukarı