Video Programı Önerisi?

Xirman

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba TechnoPat üyeleri, notebook'ta oyunların videolarını çekmek istiyorum. Notebook'u yeni aldım ve bu notebooku almayı düşünenler için inceleme videoları çekerek bilgilendirmek istiyorum. Fraps gibi büyük boyutta video çekmesini istemiyorum çünkü çok büyük boyutta çekiyor internete upload edemiyorum. Kaliteli ve az boyutta çeksin istiyorum, bana program önerisi olan varmı?​

Merhaba TechnoPat üyeleri, notebook'ta oyunların videolarını çekmek istiyorum. Notebook'u yeni aldım ve bu notebooku almayı düşünenler için inceleme videoları çekerek bilgilendirmek istiyorum. Fraps gibi büyük boyutta video çekmesini istemiyorum çünkü çok büyük boyutta çekiyor internete upload edemiyorum. Kaliteli ve az boyutta çeksin istiyorum, bana program önerisi olan varmı?​
Bandicamla çekiyorum gayet memnunum. Camtasia studio 8 ilede render işlerini görebilirsiniz iyi geceler..

Son düzenleyen: Moderatör:
Bandicamla çekiyorum gayet memnunum.Camtasia studio 8 ilede render işlerini görebilirsiniz iyi geceler..
Render nedir bilmiyorum açıkçası :) açıklarsanız biraz boyutu yüksek olmasını istemiyorum ben.

Ben Bandicam Crack kullanıyorum. Bütün ayarları sona aldığımda 20 dakikalık video 12 GB falan tutuyor. Ama Windows Movie Maker ile hemen 500 MB'a iniyor.

Oda uğraştırıyor ya 12gb dan 500 e iniyor ama bekliyosun.

Ama beklemene değiyor. Bir de benim işlemcim A10-4600M olduğundan, bazen 20 dakikalık video 500'e inmesi için 1,5 saat bekliyor. Üstelik doğru ayarları yaparsan 12 GB'lık video ile 0,5 GB'lık video arasında boyut dışında hiç bir fark olmuyor.

Ben de bu konuyu uzun süre araştırdım ve neredeyse her programı denedim. Open Broadcaster Sofware çok iyi bu konuda hem boyutlar düşük, hem de kasma az. Ayarlarını internette bulabilirsin. Eğer doğru uygularsan çok rahat bir program, kesinlikle tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı