''VIDEO_TDR_FAILURE'' Mavi Ekran Hatası

OkanKarali0053

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Grafik
Arkadaşlar sürücüler günel en son sürüm DDU programindan silip sonra yükledim yine aynı hata. Ekran kartım GTX 960 sorun neden olabilir sizce? "Video Tdr Failure nvlddmkm.sys" sıcaklıktan olabilir mi?

Minidump dosyası: burdaa

ll.PNG
ii.PNG
hh.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
O siteye üyeliğim yok zaten güvenilir bir yer değil. Ne olduğu belli olmayan anakarta başka müdahalem olamaz. Hala tekrarlıyorum nereden aldıysanız orayla irtibata geçin. Sadece ağ sorunları yaşıyorsanız harici USB adaptörlerle çözmeye çalışın.

normalde BİOS does not supprot ME Entire Firmware update bu nasil yükleniyor hangi aldiğim yerle ileşime geçtim hala cevap vermedi ? proprogram? @Murat5038
O siteye üyeliğim yok zaten güvenilir bir yer değil. Ne olduğu belli olmayan anakarta başka müdahalem olamaz. Hala tekrarlıyorum nereden aldıysanız orayla irtibata geçin. Sadece ağ sorunları yaşıyorsanız harici USB adaptörlerle çözmeye çalışın.

indirdiğim bütün bios dosyalarini dosyaya koydum Burda hepsi 4 MB anlamadim ? @Murat5038

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı