Videolarım nedense izlenmiyor

Paran yoksa yapamazsın söyliyim PUBG Lite'ı kim izlerki PUBG dururken? Setup un kötü galiba PUBG Lite'ı bile en düşük ayarla da oynuyorsun ilk önce yeni PC almaya bak bence sen :D.

Ya 1 yılım var. Sonra 14K'lık PC dizeceğim ama şu 1 yılı nasıl verimli değerlenidiririm?

Teşekkürler 10-13 dakika arası yapılınca YouTube daha çok öneriyor dedi afgan rasulov eğitiminde bende öyle yapıyorum. Tavsiye için teşekkürler dediklerini yapacağım.

Corsair HS50'nin mikrofonunu kullanıyorum bunun Driver'ı falan yok mu nasıl düzgün bir hal alır?

Oldunuz fakat ne gibi bir içerik üretmem gerek onu da yazar mısın?

Sen ne gibi videolar izliyorsun mesela 14 yaşındaki bir çocuktan ne beklersin?

Ama bahsettiklerinin hepsi küçük yaşta başladı bu yaşta yapabileceğim hiç mi bir şey olmaz?

Onların zamanında adam akıllı youtuber yoktu. Şimdiki zamanda bir sürü içerik üreticisi var.

Maalesef ben de benzer problemler yaşıyorum. Benim de yaklaşık 3 yıl önce açtığım bir YouTube kanalım var. Birkaç aydır MCreator isimli program ile Minecraft modu geliştirip videolarını çekiyorum. Ancak o kanaldaki videolar da son 4-5 videodur izlenme almıyor. Nerede hata yapmış olabilirim? (Videolarımdan birisi burada mevcuttur.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Maalesef ben de benzer problemler yaşıyorum. Benim de yaklaşık 3 yıl önce açtığım bir YouTube kanalım var. Birkaç aydır mcreator isimli program ile Minecraft modu geliştirip videolarını çekiyorum. Ancak o kanaldaki videolar da son 4-5 videodur izlenme almıyor. Nerede hata yapmış olabilirim? (Videolarımdan birisi burada mevcuttur.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir Minecraft forumunda yayınla gelişimleride orada paylaş.
Ytden kimsenin mod aratacağını sanmıyorum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı