ViewSonic VA2419-SH nasıldır?

Makaleler
2
Yer
İzmir
Merhaba arkadaşlar. Yeni monitör alacağım, maksimum bütçe 750 TL. Başlıktaki monitör için güzel şeyler duydum, hatta @Awhlind arkadaşın forumda incelemesi var açıkçası benim de hoşuma gitti. Sanırım IPS panel bir monitör alacağım, eski monitörüm olan BenQ GW2270H'ın renkleri gerçekten iyiydi. Sizin önereceğiniz bir model var mıdır? Ekran olarak 23 inç vs bakıyorum. Ayrı olarak sizin öneriniz var mıdır acaba bu konuda bilgilisiniz sanırım? @GCN

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesela şu değerler çok önemli mi sizce? Görüntü kalitesi vs için? Sağdaki değerler eski monitörüm.
50CB61A2-A58D-423B-85F5-B9BB72EF3259.jpeg

VA paneller kontrast avantajlarıyla öne çıkarlar. Siyahlar gerçekten siyahtır hani. PPI değerinin GW2270H için daha fazla olması normal çünkü monitör daha küçük. Her panelin kendine has özelliği var. Belki de GW2270H'yi bu yüzden bu kadar çok sevdiniz. Aynı model 500 TL bu arada Hepsiburada üzerinde.

VA paneller kontrast avantajlarıyla öne çıkarlar. Siyahlar gerçekten siyahtır hani. PPI değerinin GW2270H için daha fazla olması normal çünkü monitör daha küçük. Her panelin kendine has özelliği var. Belki de GW2270H'yi bu yüzden bu kadar çok sevdiniz. Aynı model 500 TL bu arada Hepsiburada üzerinde.
Başlıkta belirttiğim model nasıl sizce?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı