ViewSonic VA2855SMH monitör 800 TL'ye alınır mı?

mustafa dokurca

Hectopat
Daha fazla  
Bir arkadaşım ViewSonic VA2855SMH monitör satıyor, fiyatı 800 TL. Sizce alınır mı? Ben genel olarak PUBG, CS:GO tarzı oyunlar oynuyorum. Şu an monitörüm yok, TV'ye bağlayarak oynuyorum fakat çok büyük (48 inç) olduğu için maalesef hiç iyi oynanmıyor. Sizce 28 inç monitör nasıl olur ve bu model için bu fiyat sizce nasıl? Şimdiden teşekkürler.
Link: https://www.google.com/url?sa=t&sou...FjACegQIBRAB&usg=AOvVaw2Uo7jJCw37iX_GiRwkBQBJ.

Son düzenleyen: Moderatör:
Model oldukça eski bir tasarım monitörü gibi duruyor, oyun için bir ürün değil. Ayrıca 24'' üstü 1080P monitörde de pikseller görünür oluyor. TV'den iyi ama yine kötü... Bence yeni en azından 75Hz bir yeni monitör bakmak iyi olur.

Bir arkadaşım ViewSonic VA2855SMH monitör satıyor, fiyatı 800 TL. Sizce alınır mı? Ben genel olarak PUBG, CS:GO tarzı oyunlar oynuyorum. Şu an monitörüm yok, TV'ye bağlayarak oynuyorum fakat çok büyük (48 inç) olduğu için maalesef hiç iyi oynanmıyor. Sizce 28 inç monitör nasıl olur ve bu model için bu fiyat sizce nasıl? Şimdiden teşekkürler.
Link: https://www.google.com/url?sa=t&sou...FjACegQIBRAB&usg=AOvVaw2Uo7jJCw37iX_GiRwkBQBJ.

Hocam bu gün migrosta indirim de lg 24" televizyon gördüm, ben kendi evimdeki kasada 6 senedir 22" ola ını kullanıyorum çok memnunum, 600 liraydı galiba yanlış hatırlamıyorsam indirimde idi

Televizyonlarda girdi gecikmesi çok fazla. Yeni ve çok pahalı birkaç model hariç. Onlar bile bir monitör kıvamında değil. Çok fazla oyun oynamıyor veya duruma alışmış olabilirsin. TV oyun oynayan insan için son seçenek.

Televizyonlarda girdi gecikmesi çok fazla. Yeni ve çok pahalı birkaç model hariç. Onlar bile bir monitör kıvamında değil. Çok fazla oyun oynamıyor veya duruma alışmış olabilirsin. TV oyun oynayan insan için son seçenek.

Kesinlikle haklısınız TV'de oynamak zulüm 600-900TL aralığında önerebileceğiniz bir mönitör var mı acaba?

Bu ürün iyi duruyor. IPS panel, 75Hz ve 1 MS gibi değerler belirtilmiş. Diğer sitelerde fiyatı bir 40 TL daha uyguna var. Fotoğraf iyi diye bunu paylaştım.

Sistemi ve bütçenin ne kadar zorlanabileceğini bilmiyorum ama rekabetçi oyunlarda 144Hz'in farkı ve keyfi çok fazla. Onlar da 1100 TL ve biraz üzerinden başlıyor. Uzun süreli yatırım için gerekirse biraz beklenebilir bile. Teorik olarak değil, birkaç ay önce 60Hz'den 144Hz'e geçmiş sonra dizüstü bilgisayarın anakartı yandığı için tekrar 60Hz dönmüş bir insan olarak söylüyorum. :)

Not: Bu arada paylaştığım modelin kutusundan yalnızca VGA kablo çıktığını yazmışlar yorumlarda, HDMI ile bağlamak için ekstra kablo gerekebilir.

Bu ürün iyi duruyor. IPS panel, 75Hz ve 1 ms gibi değerler belirtilmiş. Diğer sitelerde fiyatı bir 40 TL daha uyguna var. Fotoğraf iyi diye bunu paylaştım.

Sistemi ve bütçenin ne kadar zorlanabileceğini bilmiyorum ama rekabetçi oyunlarda 144Hz'in farkı ve keyfi çok fazla. Onlar da 1100 TL ve biraz üzerinden başlıyor. Uzun süreli yatırım için gerekirse biraz beklenebilir bile. Teorik olarak değil, birkaç ay önce 60Hz'den 144Hz'e geçmiş sonra dizüstü bilgisayarın anakartı yandığı için tekrar 60Hz dönmüş bir insan olarak söylüyorum. :)

Not: Bu arada paylaştığım modelin kutusundan yalnızca VGA kablo çıktığını yazmışlar yorumlarda, HDMI ile bağlamak için ekstra kablo gerekebilir.

Ekran kartım Sapphire RX580 4 GB Nitro+ 144Hz farkını bende çok duydum fakat fiyatlar biraz yüksek maalesef.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı