ViewSonic VX2418C Menü dil seceneği değişmiyor

Yucel Dağ

Femtopat
Daha fazla  
Ekrana pek alışamadığımdan dolayı parlaklıgı kısmak istedim menü ilk açtığımda hangi dil olmasını secmem lazımdı ama yanlışlıkla Çince, Japonca 2'sinden birini sectim sanırım değiştiremiyorum. Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekrana pek alışamadığımdan dolayı parlaklıgı kısmak istedim menü ilk açtığımda hangi dil olmasını secmem lazımdı ama yanlışlıkla Çince, Japonca 2'sinden birini sectim sanırım değiştiremiyorum. Ne yapmam lazım?

Hocam dili anlayamadınız için değiştiremiyorsunuz diye tahmin ediyorum. Monitoru Google'dan araştırıp kullanım kılavuzlarına bakıp İngilizce bir şekilde orada ona denk gelen şeyleri yapıp değiştirebilirsiniz. Mnatık kurun yeter.
Edit: Buyurun hocam.

Google'ın fotoğraf çevirisi kullanılabilir.

Hocam dili anlayamadınız için değiştiremiyorsunuz diye tahmin ediyorum. Monitoru Google'dan araştırıp kullanım kılavuzlarına bakıp İngilizce bir şekilde orada ona denk gelen şeyleri yapıp değiştirebilirsiniz. Mnatık kurun yeter.
Edit: Buyurun hocam.

Türkçeye, ingilizceye geri ceviremiyor muyum şu an?

Tamamdır hocam sağ olun halletim Türkçeye aldım yardımınız için teşekkürler.

Türkçeye, ingilizceye geri ceviremiyor muyum şu an?

Tamamdır hocam sağ olun halletim Türkçeye aldım yardımınız için teşekkürler.

Hocam yardımcı olabildiysem çözüm olarak rapor yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı