ViewSonic VX2458-C-mhd 1MS modunu açınca titreme yapıyor

KöroğluDarius

Centipat
İşlemcim Ryzen 5 2600X, ekran kartım RX 5700 XT. Buna bağlı olarak 144 Hz, 1 ms monitör almak istedim.
Aldım, kurdum ve oynuyorum da. Oyunların menülerinde, ve bazı yerlerde 1 modu açık olduğunda titremeler yapıyor. Bu da görüntü zevkimi mahfediyor. Sizce ne yapmalıyım, 1 ms modu tam olarak neden böyle yapıyor ve çok gerekli mi?
Hiç mi bileniniz yok mübarekler ?
@Recep Baltaş Hocam bir el atın ya.

Son düzenleme:
İşlemcim Ryzen 5 2600X, ekran kartım RX 5700 XT. Buna bağlı olarak 144 Hz, 1 ms monitör almak istedim.
Aldım, kurdum ve oynuyorum da. Oyunların menülerinde, ve bazı yerlerde 1 modu açık olduğunda titremeler yapıyor. Bu da görüntü zevkimi mahfediyor. Sizce ne yapmalıyım, 1 ms modu tam olarak neden böyle yapıyor ve çok gerekli mi?
Hiç mi bileniniz yok mübarekler ?
@Recep Baltaş Hocam bir el atın ya.
Bendede öyle dostum ekran kartım pulse XT
Freesync açınca yapıyor birde bende ama hem amd den hemde ekrandan açınca sorun olmuyordu freesync kapatıp AMD ayarlarından 1 MS açık olsun monitörden sadece öyle dene bakalım yapcak mı

Bendede öyle dostum ekran kartım pulse XT
Freesync açınca yapıyor birde bende ama hem amd den hemde ekrandan açınca sorun olmuyordu freesync kapatıp AMD ayarlarından 1 MS açık olsun monitörden sadece öyle dene bakalım yapcak mı
Hocam mesajını yeni gördüm , 1 ms modunu kapalı kullanıyorum şu an. Bi farkı varmıdır ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı