ViewSonic VX2458-C-mhd 24" 144Hz 1ms Nasıldır?

Örnek verdim bol parça satışı olan yerde monitörün yedek parçası vardır mutlaka diye düşündüm ancak sizin dediğiniz daha mantıklı onlara sorabilirsiniz.

Aliexpresste yok. Aslında olsa bile 2 ay bekleyemem aliexpressten ücretsiz gönderseler almam o derece. Bugün bütün bilgisayarcıları denedim yok. Aparatın adını bile bilmiyorum ki. Viewsonictende bilgi alamadım haftasonu olduğu için.

Aliexpresste yok. Aslında olsa bile 2 ay bekleyemem aliexpressten ücretsiz gönderseler almam o derece. Bugün bütün bilgisayarcıları denedim yok. Aparatın adını bile bilmiyorum ki. Viewsonictende bilgi alamadım haftasonu olduğu için.
Yarın mail atın veya arayın konuşun yardımcı olurlar.

Yarın mail atın veya arayın konuşun yardımcı olurlar.

Hocam sizde bu monitörden varsa bahsettiğim kablonun boydan net görülecek şekilde fotoğrafını atabilir misin? Yarın ilk işim viewsonic'i arayacağım ama aynı zamanda yakındaki vatanbilgisayar tarzı yerlere de bakıp arayacağım. Çünkü işimden dolayı acil yetiştirmem gereken sunumlar var ama malesef yarıda kaldı hepsi. Eğer dediğim gibi bir resmini atarsanız harika olur.

Hocam sizde bu monitörden varsa bahsettiğim kablonun boydan net görülecek şekilde fotoğrafını atabilir misin? Yarın ilk işim viewsonic'i arayacağım ama aynı zamanda yakındaki vatanbilgisayar tarzı yerlere de bakıp arayacağım. Çünkü işimden dolayı acil yetiştirmem gereken sunumlar var ama malesef yarıda kaldı hepsi. Eğer dediğim gibi bir resmini atarsanız harika olur.
Maalesef başka marka bir monitör kullanıyorum.

Dosya Ekleri

• 15649504704245313437084877020882.jpg
    15649504704245313437084877020882.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 88
mağaza hepsiburada'nın kendisiydi. Daha sonra vatan mağazasına gittim AOC G2460PF aldım onu alırkende 3 sıfır kutu açtırdım ilk 2 sinde yine ölü pixel vardı 3. kutudaki monitör sağlam çıktı onu aldım geldim.Ölü pixel olayı çok yaygın şansına kalmış.Bence Viewsonic şu an aldığım AOC'tan özellik olarak daha iyi ama dediğim gibi ölü pixeller şans mağazadan gidip deneyerek alma fırsatın varsa o şekil yapmanı öneririm.
@Alataria o aldığın monitör AOC G2460PF bu monitör arasında kaldım freesync açıkken 1ms açılmıyor ya o oyunlarda farkediliyor mu 2monitör arasında 144hzde freesync açık olarak kullanmayı düşünüyorum daha iyi dendiği için 1ms modunun açık olmasından oyun için hangisini tavsiye edersin
etiketleyince bildirim gidiyormu bilmiyorum ama gidiyorsa etiketleyip cevap verirmisin bundan önce yazdım sorumu renkleri hangisinin daha iyi renk ayarları yapıldıktan sonra hangisini tavsiye edersin oyun için

Son düzenleme:
Zaten normalde de 1.200 tl. Bu konuda çok iyide diyemeyiz çok kötüde ama tam bir F/P ürün. Sebebi ise belki sizinkinte ışık sızması olacak ve buda ürünün kötü olduğu kelimesi ortaya çıkar diğer türlü sizde çıkmayacak bende çıkacak aslında bu konu şans işidir. Ama dediğim gibi ürün tam bir F/P.
İyi ki VA panel almışsınız çünkü belki film izlrmek istiyeceksiniz bu da görünyü biraz kötü olacak
Not:Resim, monitör almak isteyenler için panellerin görüntü kalitesini göstermektedir.

Dosya Ekleri

• IMG_20190926_083828.jpg
    IMG_20190926_083828.jpg
    88,5 KB · Görüntüleme: 95

Yeni konular

Geri
Yukarı