ViewSonic VX2458-C-mhd 24" 144Hz 1ms Nasıldır?

Monitörü yeni aldım bugün elime geçti ancak iade edeceğim sağ üst köşede kocaman bir ölü piksel var sol alttada diğerine nispeten daha küçük bir ölü piksel var.Zaten şu sıra ne aldıysam sorunlu geldi hepsiburada.com'dan bundanda çok umutlu değildim şaşırtmadılar.Bu da iade hayırlısı ama yine aynısını alacağım inşallah bu sefer düzgün gelir.

Monitörü yeni aldım bugün elime geçti ancak iade edeceğim sağ üst köşede kocaman bir ölü piksel var sol alttada diğerine nispeten daha küçük bir ölü piksel var.Zaten şu sıra ne aldıysam sorunlu geldi hepsiburada.com'dan bundanda çok umutlu değildim şaşırtmadılar.Bu da iade hayırlısı ama yine aynısını alacağım inşallah bu sefer düzgün gelir.
ölü pikseli nasıl anlıyorsun beyaz ekrandamı belli oluyor ?
Kardeşim DisplayPort tan aynı şekilde görüntü alınabilir. Sorun olan arkadaşların istisna olduğunu düşünüyorum. Görüntü tam olarak hdmi dan 144hz 1080p alınabiliyor. Ama panel gerçekten beni rahatsız etti sebebi şudur ki yazılar çok kalitesiz gözüküyor. Net değil. Ama ben sadece oyunuma bakarım film izlerim diyorsan monitörü kullanabilirsin.
Hocam yıllardır düz ekran kullanıyoruz curved ekran nasıl geldi sana ben alışamam gibi hissediyorum ona göre alıcam yada düz ekran TN panel almayı planlıyorum bu konuda fikrin nedir ?

Display port kablosu alsak sorunsuz kullanabilir miyiz? Üstte arkadaş görüntü gelmedi demiş, hdmi 144hz veriyor mu görüntü yeterli mi? Ürünü kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
Ben kullanıyorum 144 alıyorum ama 120 ile bir fark göremedim. belki 60hz den geçtiğim için hissiyat olarak farketmemiştir. DP denemedim.Renklerde bir problem yok. Va panel ips panele göre sönük tn panele göre bi tık daha iyidir renk konusunda

Ben kullanıyorum 144 alıyorum ama 120 ile bir fark göremedim. belki 60hz den geçtiğim için hissiyat olarak farketmemiştir. DP denemedim.Renklerde bir problem yok. Va panel ips panele göre sönük tn panele göre bi tık daha iyidir renk konusunda
curved ekran nasıl düz ekrana göre o hissiyata alışabildinmi ben sırf bu sebepten dolayı mecburen TN panel alıcam düz olsn diye? asus özel kontrast yazılımları varmış onlarla pek sıkıntı olacağını düşünmüyorum

Monitör açıldığında ekranla hiç sorunum yok fakat ses hariç.

Ses sorunu yaşayan yok mu hiç ben ne yaptıysam ses gelmedi ve HDMI bağladığımda ekran açılmıyor mecburen DVI-D dönüştürücü kullanıyorum. DisplayPort ta denedim bu sefer de Windows ekrana geldiğinde açılıyor yani biosa giremiyorum. Teknik servise mail attım cevap gelmedi 2. mailide bügün attım. @ViewSonic Türkiye sizde yardımcı olursanız sevinirim

bu monitörden aldım. hdmi kablosu ile görüntü alamadım. dp ile görüntü alıyorum ancak yeniden başlattığımda sinyal yok hatası alabiliyorum. başka monitör ile sıkıntı yaşamadım. yeniden başlayınca görüntü geliyor. bilgisayarı kapattığım zaman fişten çekip yeniden açınca görüntü geliyor. neden böyle oluyor anlamadım. @ViewSonic Türkiye cevaplarsa sevinirim. bu arada sistemi yeni topladım. rx 580 ekran kartı var.
iade etmeli miyim? yoksa kullanmaya devam mı etmeliyim anlamadım.

Bence ekran gayet güzel tek sıkıntım var oda Cs Go oynarken lobiye girdiğimde ekran titremesi oluyor . Maça girdiğimde bi sıkıntı yok ama lobide beklerken titremeler oluyor . Nedenini bir türlü anlayamadım . Bugün eve gittiğimde parazit olasılığını test etmek için nüve takacam . Bu durum başına gelen var mı

Geri
Yukarı