ViewSonic VX2458-C-mhd görüntü ayarları

Batuhancolak

Decapat
Arkadaşlar bende başlıkta da belirtmiş olduğum üzere bu monitör var. HDMI kablo ile 144 Hz görüntü alıyorum. Ama bazen görüntü gidiyor. PC'yi tekrardan başlatmak durumunda kalıyorum. BIOS ayarlarına bu monitör ile giremiyorum görüntü gelmiyor 60 Hz monitörümü bağlayınca BIOS'a girebiliyorum, sizce bu durum nedendir? Yardımcı olabilir misiniz?

Aynı sorun bende de var PC yi başlatırken anakart adı vs. gelmiyor ve bios a girmek için del tuşuna bastığımda ekran gelmiyor. Çözümü bekliyorum umarım çözülür #rez

Bende de aynı monitör var. En baştan beridir DisplayPort ile kullanıyorum. Geçenlerde kablo arabada kaldığı için HDMI kullandım. Çok ciddi sorunlar yaşamadım ama DisplayPort tercih edilmeli.

Bende de aynı monitör var. En baştan beridir DisplayPort ile kullanıyorum. Geçenlerde kablo arabada kaldığı için HDMI kullandım. Çok ciddi sorunlar yaşamadım ama DisplayPort tercih edilmeli.

Aralarında herhangi bir fark var mı?

Benim bahsettiğim sorunları DisplayPort ile yaşıyor musun.

Yeni konular

Geri
Yukarı