ViewSonic VX2458-C-mhd monitörün ekranı kırıldı

Makaleler
1
Daha fazla  
Selamün aleyküm. Arkadaşlar bugün Hepsiburada üzerinden ViewSonic VX2458-C-mhd 24" 144Hz 1ms satın aldım. Kutuyu açarken elim ekrana geldi ve ekran içeriden çatladı. Bu kullanıcı hatası oluyor sanırım, başıma ilk defa geliyor. Böyle bir şey taktığımda görüntü aşağıdaki gibiydi. Daha önce başına gelen var mı bilmiyorum, bunun garanti süreci kaç gün sürer ve nasıl işler? Kaç para tutar sizce?

73066469_1687026214760887_256802769007017984_n.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Berk kardeş n'apmışsın ya. 😄 Hiçbir şekilde garanti kapsamına girmez ancak parasını verip yaptırabilirsin. O da sana ne kadara mal olur bilemiyorum fakat bu monitörlerin bütün parçaları ucuz en pahalı materyali panel. Panel zaten pert... Yani servise gönderin bakalım bi...

Berk kardeş n'apmışsın ya. 😄 Hiçbir şekilde garanti kapsamına girmez ancak parasını verip yaptırabilirsin. O da sana ne kadara mal olur bilemiyorum fakat bu monitörlerin bütün parçaları ucuz en pahalı materyali panel. Panel zaten pert... Yani servise gönderin bakalım bi...
Valla baya üzüldüm ya, 300-500 TL tutsa iyi ve 700 800TL tutsa yaptırmak çok saçma olur. çünkü sıfırı 1000TL zaten.

Selamün aleyküm. Arkadaşlar bugün Hepsiburada üzerinden ViewSonic VX2458-C-mhd 24" 144Hz 1ms satın aldım. Kutuyu açarken elim ekrana geldi ve ekran içeriden çatladı. Bu kullanıcı hatası oluyor sanırım, başıma ilk defa geliyor. Böyle bir şey taktığımda görüntü aşağıdaki gibiydi. Daha önce başına gelen var mı bilmiyorum, bunun garanti süreci kaç gün sürer ve nasıl işler? Kaç para tutar sizce?

Eki Görüntüle 449192
Geçmiş olsun hocam da nasıl eliniz ağırmış kutuyu açarken eliniz geldi böyle oldu kötü olmuş

Geçmiş olsun. Monitör dayanıksız mı? Kutudan çıkarırken en fazla nasıl bir hasar verilebilir? Bana garip geldi.
Geçmiş olsun yumruk atsan anca kırılır kutunun içindeki ürün nasıl kırılmış hayret.

Kırılması benim suçumgereğinden fazla bastım fakat yinede kırılmaması lazımdı burada biraz konuştum bana şöyle bir teklif sundular. sizce ne diyeyim ?

Merhaba,

Size yardımcı olabilmek adına aynı model ışık sızması olan fakat kullanmanıza engel olmayan monitör gönderebiliriz.

Kabul etmeniz durumunda kendi cihazınızı bize gönderdiginiz de tarafınıza ücretsiz olarak gönderimi yapılabilir.

Saygılarımızla,

Kırılması benim suçumgereğinden fazla bastım fakat yinede kırılmaması lazımdı burada biraz konuştum bana şöyle bir teklif sundular. sizce ne diyeyim ?

Merhaba,

Size yardımcı olabilmek adına aynı model ışık sızması olan fakat kullanmanıza engel olmayan monitör gönderebiliriz.

Kabul etmeniz durumunda kendi cihazınızı bize gönderdiginiz de tarafınıza ücretsiz olarak gönderimi yapılabilir.

Saygılarımızla,
Işık sızması Curved monitörlerin genel sıkıntısı diye biliyorum. Ben olsam kabul ederdim. Işık sızması ne kadar rahatsız eder bilmiyorum ama.

Normal ekran açıkken lol oynarken rahatsız etmiyorsa sorun yok. benim açımdan kabul ettim zaten ürünü bugun kargolamıştım servise artık ellerine ulaşınca bakalım.
Işık sızması Curved monitörlerin genel sıkıntısı diye biliyorum. Ben olsam kabul ederdim. Bu ışık sızması ne kadar rahatsız eder bilmiyorum ama.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı