Viewsonic VX2458 Ölü Piksel Sorunu

faceitlife

Hectopat
Daha fazla  
Bugün elime Viewsonic VX2458 monitörüm ulaştı ancak galiba ölü piksel var. Fotoğraflar biraz kötü kusura bakmayın, pekte anlamıyorum bu ölü pikselden ama sanırım bu o :) Çok küçük ve köşede olduğu için hiç göze takılmıyor ancak bunların büyüyebildiğini filan okumuştum eğer böyle bir durum varsa yarın Hepsiburada'ya iade edebilirim.
Bu arada 2 fotoğraftaki de aynı nokta.
3ae722aa-186b-4997-80b2-e9fef325ea16.jpg
2f59935b-ca94-45df-b205-7d6122ededdf.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sorunluysa gönderin. Sonuçda para verdiniz yazık. İlerde ciddi sorunlar açarmı bilinmez ama ne olursa olsun yeni aldıgın ürün böyle olmaması gerek. Gönderin gitsin.

Anladım haklısınız göndereceğim de yani 14 gün yasal iade hakkımı kullanıp direk para iadesi mi talep edeyim yoksa ölü pikselle ilgili değişim mi talep edeyim onu kararlaştıramadım kafamda

Anladım haklısınız göndereceğim de yani 14 gün yasal iade hakkımı kullanıp direk para iadesi mi talep edeyim yoksa ölü pikselle ilgili değişim mi talep edeyim onu kararlaştıramadım kafamda
Kesinlikle ölü pikselden bahsetme beğenmedim de ben bir yanlışlık yaptım ölü piksel var dedim servise gönderin falan dediler zor bela iade ettim.
Bu arada bu monitörler fabrikada üretilirken kontrol edilmiyormu ölü piksel olduğunu bilerekmi satıyorlar anlamadım başka ülkelerde ölü piksel için standart yokmu sadece bizemi kakalıyorlar?

Kesinlikle ölü pikselden bahsetme beğenmedim de ben bir yanlışlık yaptım ölü piksel var dedim servise gönderin falan dediler zor bela iade ettim.
Aynen valla bende ondan korkuyorum. Ölü piksel sorunu yaşayan bi arkadaşla görüştüm oda Hepsiburada'dan almış, 1 ay servisle uğraştığını söylüyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı