Viewsonic VX2458-C-mhd ölü piksel sorunu

Stretch McFadden

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar @Hepsiburada'dan monitörü söyledim geldi, bugün laptop bağladım monitöre renk testi yaptım 4 tane ölü piksel çıktı. İade mi edeyim? Değişim istesem yine böyle gelir mi? Birde ekran Full HD, 1600×900 laptop çözünürlüğünde yaptım, bu bir şeyi değiştirir mi?

20181211_113936.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende yeni aldım bugün geldi sağ üst köşede ve sol alt köşede ölü pikseller var bende iade edeceğim mecbur iade alacaklar almama şansları yok.

Olabilir monitör çok güzel aslında tipi benim hoşuma gitti ancak ölü piksel olayı can sıktı. Benzer fiyatlara bu özellikte başka monitör bulamazsam tekrar şansımı deneyip aynısını sipariş edeceğim.Ama yakın fiyatlı bir AOC bulursam kaçırmam alırım.

Son birkaç haftadır dikkatimi çeken bir şey var, curved monitörlerde ölü piksel şikayeti sayısı çok daha fazla. MSI G241C modelinde de ölü pikselle karşılaşan kullanıcı sayısı az değil. Zamanında ben de Samsung 27" Curved monitörümü 6-7 tane ölü pikselden ötürü iade etmiştim.

Son birkaç haftadır dikkatimi çeken bir şey var, curved monitörlerde ölü piksel şikayeti sayısı çok daha fazla. MSI G241C modelinde de ölü pikselle karşılaşan kullanıcı sayısı az değil. Zamanında ben de Samsung 27" Curved monitörümü 6-7 tane ölü pikselden ötürü iade etmiştim.
Aynen, ben de geçenlerde onu dedim. Özellikle Viewsonic markasında çok olmaya başladı ilginç bir durum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı