ViewSonic XG2405-2 vs ViewSonic VX2718-2kpc-mhd

Bütçe
6k
24 inç modelinin kapsamlı videoları mevcut. Fakat 27 inç modelinin yok. Olanlar gereksiz videolar.
24 inç olandan yola çıkabilirsin. Görsellik aynı olacak çünkü.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alternatif olarak Gigabyte G27F Monitör 27 inç bakıyorsan bunu da öneririm.
24inc olan modelimi daha iyidir sizce 27inc olan modeli mi benim tercihim 24inc olsa daha iyi çünkü fhd olduğu sürece inc arttıkça pixel arası boşluklarda artıcak

24inc olan modelimi daha iyidir sizce 27inc olan modeli mi benim tercihim 24inc olsa daha iyi çünkü FHD olduğu sürece inc arttıkça pixel arası boşluklarda artacak

Yakından bakacak biri için açıkçası bende 27 önermem. Dürüst olayım.
Ben FPS olarak Apex oynuyorum lakin oynadığım mesafe rahat 45 cm ile 1 metre arasıdır. Doğal olarak bu mesafe 27 inç'te sorun yaratmaz. Kullanıcı tipine göre seçim yapmak lazım.

Bu AOC'un 24 inç modeli şu an satılmıyor. Stok yok. Aslında vardır da satmıyorlar. Kur meselesi.
24 inç'te GIGABYTE 23.8" G24F-2 165Hz (180Hz OC) 1ms 2xHDMI DP 3xUSB SS IPS FHD FreeSync Premium Gaming Monitör | ITOPYA şunu öneririm. AOC yokluğunda F/P'dir. 3.5K'ya gidiyordu bu da zam yedi.

Yakından bakacak biri için açıkçası bende 27 önermem. Dürüst olayım.
Ben FPS olarak Apex oynuyorum lakin oynadığım mesafe rahat 45 cm ile 1 metre arasıdır. Doğal olarak bu mesafe 27 inç'te sorun yaratmaz. Kullanıcı tipine göre seçim yapmak lazım.

Bu AOC'un 24 inç modeli şu an satılmıyor. Stok yok. Aslında vardır da satmıyorlar. Kur meselesi.
24 inç'te GIGABYTE 23.8" G24F-2 165Hz (180Hz OC) 1ms 2xHDMI DP 3xUSB SS IPS FHD FreeSync Premium Gaming Monitör | ITOPYA şunu öneririm. AOC yokluğunda F/P'dir. 3.5K'ya gidiyordu bu da zam yedi.
ViewSonic XG2405-2 - AOC 27G2SPU/BK - AOC 24G2SPU/BK - Gigabyte G24F-2 Karşılaştırması - Epey buradaki monitörler arasında çok kararsız kaldım gigabyte ın monitöründe pivot gibi özellikler yok galiba aoc un 24inc monitörü stokta olsaydı alırdım hepsiburadada buldum fakat güvenilir bi satıcıdan almak istiyorum

ViewSonic XG2405-2 - AOC 27G2SPU/BK - AOC 24G2SPU/BK - Gigabyte G24F-2 Karşılaştırması - Epey buradaki monitörler arasında çok kararsız kaldım gigabyte ın monitöründe pivot gibi özellikler yok galiba aoc un 24inc monitörü stokta olsaydı alırdım hepsiburadada buldum fakat güvenilir bi satıcıdan almak istiyorum
Aoc 23.8" 24G2SU/BK 1ms 165HZ HDMI Dp Monitör
https://www.hepsiburada.com/aoc-238...210FL?magaza=NAXIN&url_src=ios-product-detail bahsettiğim hepsiburada linki fakat fiyatı çok fazla

Son düzenleme:
ViewSonic XG2405-2 - AOC 27G2SPU/BK - AOC 24G2SPU/BK - Gigabyte G24F-2 Karşılaştırması - Epey buradaki monitörler arasında çok kararsız kaldım Gigabyte'ın monitöründe pivot gibi özellikler yok galiba AOC'un 24inc monitörü stokta olsaydı alırdım Hepsiburada'da buldum fakat güvenilir bir satıcıdan almak istiyorum

AOC 23.8" 24G2SU/BK 1ms 165Hz HDMI DP Monitör
https://www.hepsiburada.com/aoc-238...210FL?magaza=NAXIN&url_src=ios-product-detail bahsettiğim Hepsiburada linki fakat fiyatı çok fazla

Bu baktığın VA modeli dostum. Bunu almanı önermem.
Sana önerdiğim monitörler forumda en çok konuştuğumuz monitörlerdir.
Ek olarak yanlarına Dell'i koyarım. Fakat Dell'de çok pahalılaştı. Performansı diğer modellere yetişemiyor çünkü.
Acliyetin varsa bazı özelliklerin kısık olan Gigabyte almalısın.
Aciliyetin yoksa AOC'u bekleyebilirsin.

Bu baktığın VA modeli dostum. Bunu almanı önermem.
Sana önerdiğim monitörler forumda en çok konuştuğumuz monitörlerdir.
Ek olarak yanlarına Dell'i koyarım. Fakat Dell'de çok pahalılaştı. Performansı diğer modellere yetişemiyor çünkü.
Acliyetin varsa bazı özelliklerin kısık olan Gigabyte almalısın.
Aciliyetin yoksa AOC'u bekleyebilirsin.
büyük ihtimalle kurdan dolayı fazla zamlanıcak ürünler viewsonic xg2405-2 ve aoc 27g2spu/bk modelleri arasında kaldım

büyük ihtimalle kurdan dolayı fazla zamlanıcak ürünler viewsonic xg2405-2 ve aoc 27g2spu/bk modelleri arasında kaldım
Dell S2522HG - AOC 27G2SPU/BK - Gigabyte G24F-2 - ViewSonic VX2428J Karşılaştırması - Epey bu seçenekler arasından hangisi alınır sizce

Son düzenleme:
Büyük ihtimalle kurdan dolayı fazla zamlanacak ürünler ViewSonic XG2405-2 ve AOC 27g2spu/bk modelleri arasında kaldım.

Dell S2522HG - AOC 27G2SPU/BK - Gigabyte G24F-2 - ViewSonic VX2428J Karşılaştırması - Epey bu seçenekler arasından hangisi alınır sizce

Dell S2522HG iyi değil. Önermem.
Alternatifler var. Fakat konuyu çöpleştirmek istemem.

Bu üç monitör de kendi aralarında iyidir. Cooler Master'ın bu forumda incelemesi de bulunuyor.
LG eski familyanın devamı. Üzmez. Ergonomik açıdan da iyidir.

Dell S2522HG iyi değil. Önermem.
Alternatifler var. Fakat konuyu çöpleştirmek istemem.

Bu üç monitör de kendi aralarında iyidir. Cooler Master'ın bu forumda incelemesi de bulunuyor.
LG eski familyanın devamı. Üzmez. Ergonomik açıdan da iyidir.
Samsung 25" Odyssey G4 LS25BG400EUXUF 1Ms 240Hz IPS HDR10 G-Sync Gaming Monitör sinerjide galiba indirim varmış bu nasıldır

Son düzenleme:

Tamam ama bir birinden farklılar. FPS oynadığını söylediğin için AOC'u eleyebiliriz.
240Hz daha iyi akıcılık verecektir çünkü.
Dell'in istenildiği düzeyde düşük ms veremediğini biliyoruz. Forumda önceleri bunu çok tartıştık. Samsung şu anki fiyatıyla daha F/P oluyor.
Fakat tekrar iletiyorum renk kalitesi iyi çok iyi sayılmaz.
Bütçen yetiyorsa AOC 24G2ZE/BK Monitör bu düşünülebilir. Ergonomik açıdan zayıf. Pivot desteklisi 7K üzerinde maalesef.

Geri
Yukarı