ViewSonic XG2405 vs. ASUS TUF Gaming VG259Q

2K olanlar çok pahalılar ve istediğim özellikleri barındırmıyor uygun olanları.
Bu ikisi tam istediğim gibi yukarı aşağı sağa sola döndürülüyor, IPS monitör, Sync özelliği var ve tepkime süresi de az.
ASUS olanı aslında düşünüyorum ama stoklar kalmıyor onda ViewSonic hem uygun fiyatlı hem de stoklar var. Ama ViewSonic'te AMD Free Sync var yani ekran kartı AMD olmalı onu kullanabilmem için.
ASUS'ta adaptive Sync yani ikisini de destekliyor ekran kartını değiştirirsem sorun çıkarmaz bu şekilde uzun süre.

2K olanlar çok pahalılar ve istediğim özellikleri barındırmıyor uygun olanları.
Bu ikisi tam istediğim gibi yukarı aşağı sağa sola döndürülüyor, IPS monitör, Sync özelliği var ve tepkime süresi de az.
ASUS olanı aslında düşünüyorum ama stoklar kalmıyor onda ViewSonic hem uygun fiyatlı hem de stoklar var. Ama ViewSonic'te AMD Free Sync var yani ekran kartı AMD olmalı onu kullanabilmem için.
ASUS'ta adaptive Sync yani ikisini de destekliyor ekran kartını değiştirirsem sorun çıkarmaz bu şekilde uzun süre.
Hemen mi almanız gerekiyor? Stok gelmesini bekleyebilirsiniz. Tabi acil değilse.

ViewSonic alman her turlu daha karli cikarsin ASUS TUF arkadaslarim kullaniyor ve oyun icinse renkler benim için cok solgun butceniz nedir ben size guzel bir monitör onerebilirim

Geri
Yukarı