Virüs bulaşınca ne yapılmalı?

Canerrt

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşımın bilgisayarına virüs bulaştı herhalde bana bu mesajı attı. Bunu Kaspersky tam tarama yapsak bulabilir mi? Formatlamadan yardım edebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Virüsten virüse değişir ama bana kalırsa Kaspersky işinizi görür. Yıllar önce çok hızlı yayılan sürekli çoğalan bir virüsten kurtarmıştı beni.

Kaspersky Anti-Virus, bilgisayarınızdaki virüsleri algılamak ve silmek için etkili bir antivirüs programıdır. Tam tarama seçeneğini kullanarak bilgisayarınızda tüm dosyaları tarayabilir ve virüsleri tespit edebilirsiniz.

Arkadaşımın bilgisayarına virüs bulaştı herhalde bana bu mesajı attı. Bunu Kaspersky tam tarama yapsak bulabilir mi? Formatlamadan yardım edebilir misiniz?

Kaspersky'tan tam tarama yapın bence ne olur ne olmaz güvene almak için Malwarebytes ile de tarama yapabilirsiniz ama hala içiniz rahat etmeyecek olur ise format atmanızı tavsiye ederim.

Kaspersky Free (deneme sürümü) indirip Kaspersky ile tarama yapın hala güvenmiyorsanız Malwarebytes deneme sürümünü indirip Malwarebytes ile tarama yapın. Eğer rahatlamadıysan format at.

Kaspersky Free (deneme sürümü) indirip Kaspersky ile tarama yapın hala güvenmiyorsanız Malwarebytes deneme sürümünü indirip Malwarebytes ile tarama yapın. Eğer rahatlamadıysan format at.

Kaspersky Free ve Malwarebytes ile tam tarama yapınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı