Virüs gitmiyor

• Konuyu başlatan bwran
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 613

bwran

Hectopat
Daha fazla  
Windows 10 kullanıcısıyım ve geçen ders çalışayım diye bir program indirdim ve kurdum. Direkt Bitcoin mining yapmaya başladı, 3 GB RAM kullandı. Windows Gezgini falan sonra bilgisayara 2 kez format attım USB'den ama düzelmedi, hala Windows Defender açılmıyor. Update denetleyicisinde arattım, anti virüs indirdi. Tekrar formatla da gitmiyor, ne yapsam gider SSD'yi kökten nasıl temizleyebilirim? Kingston A400 240 GB var.

Tek disk sadece C: mi var bilgisayar da? Eğer böyleyse formatla gitmesi gerek. D: de var ise onu da formatlaman lazım.

Windows 10 kullanıcısıyım ve geçen ders çalışayım diye bir program indirdim ve kurdum. Direkt Bitcoin mining yapmaya başladı, 3 GB RAM kullandı. Windows Gezgini falan sonra bilgisayara 2 kez format attım USB'den ama düzelmedi, hala Windows Defender açılmıyor. Update denetleyicisinde arattım, anti virüs indirdi. Tekrar formatla da gitmiyor, ne yapsam gider SSD'yi kökten nasıl temizleyebilirim? Kingston A400 240 GB var.

Anakarta bulaşmışsa geçmiş olsun ki muhtemelen anakarta bulaşmış Kaspersky gibi sağlam bir antivirüs indirmeye çalışın.

Diğer donanımların yazılımlarına bulaşmış olabilir mi? Bence yavaştan böyle yapmaya başlayın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geçmiş olsun hocam anakarta bulaşmış büyük ihtimalle kasanın üzerinde deneyler yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı