Virüs içeren dosyayı çalıştırmadan da virüs bulaşır mı?

karambyte

Kilopat
Defender Control diye bir program var. Defender'i komple kapatmak için indirmiştim. İndirdikten sonra dosyayı virüs Total da tarattım. Bayağı virüs buldu ancak dosyayı çalıştırmadan direkt sildim. Acaba virüs bulaşmış mıdır arka planda? Daha yeni format atmıştım :D

Defender ayarlarını değiştirdiği için istenmeyen olarak işaretlenmiş olabilir. İndirdiğiniz kaynağı paylaşır mısınız?

Bence bulaşmıştır. Sonuçta dosyayı indirmişsiniz, sisteminizde bulunuyor. Kendi kendini açmış olabilir :D :D
Bu işler "bence" ile yürümüyor.

Defender Control diye bir program var. Defender'i komple kapatmak için indirmiştim. İndirdikten sonra dosyayı virüs Total da tarattım. Bayağı virüs buldu ancak dosyayı çalıştırmadan direkt sildim. Acaba virüs bulaşmış mıdır arka planda? Daha yeni format atmıştım :D
Yok bulaşmaz :)

Defender Control diye bir program var. Defender'i komple kapatmak için indirmiştim. İndirdikten sonra dosyayı virüs Total da tarattım. Bayağı virüs buldu ancak dosyayı çalıştırmadan direk sildim. Acaba virüs bulaşmış mıdır arka planda? Daha yeni format atmıştım :D

Sanmıyorum Kaspersky indirin tarama yaptırın ama aynı şeyi 100 kere yapmışımdır hiç virüs bulaşmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı