Virüs kalıcı silinince gider mi?

Çöp kovasına atıp silemesiniz virüsü. Malwarebytes adlı programı indirip kurun. Tarama yapın, muhtemelen virüsü bulup silecektir. Sonrasında Malwarebytes'ı silin. Bilgisayarı çok yavaşlatıyor. İçim hala rahat değil diyorsanız format atmayı deneyebilirsiniz.

Sildim hocam virüsü. Silmeden önce Malwarebytes kullanıyorum. Zaten hiçbir şey bulamadı ama VirusTotal'de Kaspersky ve 2 tane daha antivirüs virus buldu. ESET'le tam tarama yaptım, o da bulamadı. Şimdi Kaspersky'da deneme sürümüm bitti, onda yapamıyorum.

Malwerbytes virüs bulduysa muhtemelen bir problem vardır. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz hesabı. Daha geniş bir veri altyapısına sahip.
Klasörün içinde sadece driver packler var hocam. Malwarebytes virüs bulduysa o dosya virüstür diye bir şey yok. He yani 10 tane lisanslı antivirüs temiz buldu ama Malwarebytes virüslü bulduğu için o şimdi virüslü mü? Sizin dediğinize göre o zaman Microsoft virüslü driverpack veriyor milletin bilgisayarına virüs saçıyor. Saçmalamayı bırakın lütfen :D Hiçbir antivirüs %100 doğru olamaz. Malwarebytes'ı çok yüceltiyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle bir şey yok.

Nasıl yani anlamadım versions dosyası olduğu için 1 tane txt tipi dosya 1 tane jar olması gerek ben 2.sini de açıp çöp kutusuna atıp sildim. Minecraft dosyası olduğu için otomatik açılıyor zaten ben attığım klasörde dosyayı jarı açıp başka bir şey kuruyor.

Geri
Yukarı