Virüs nasıl silinir?

Kopfent

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, 3 farklı antivirüs denedim.
Kespersky Free olan versiyonu ile taradigimda virüs bulmuyor ama var.
Avast 3 tane buluyor ama silemiyor.
Malwarebytes ilk aramada 1034 tane buldu ve sildim ama çok fazla buldu anlamadım.
Sonuç PC'de virüs silinmedi. YouTube'da video paylaşıyor kendi kendine ve Instagram'da st ve gönderi atmış, yardım edin nasıl silebilirim?
Son çare format biliyorum.

Öncelikle merhaba, 3 farklı antivirüs denedim.
Kespersky Free olan versiyonu ile taradigimda virüs bulmuyor ama var.
Avast 3 tane buluyor ama silemiyor.
Malwarebytes ilk aramada 1034 tane buldu ve sildim ama çok fazla buldu anlamadım.
Sonuç PC'de virüs silinmedi. YouTube'da video paylaşıyor kendi kendine ve Instagram'da st ve gönderi atmış, yardım edin nasıl silebilirim?
Son çare format biliyorum.

Hocam kendiniz diyorsunuz zaten olmadı diyerek. ESET falan diyeceğim lakin olmuyor diyorsunuz. Formatlayın hocam video falan paylaşılıyor diyorsunuz daha neyi bekliyorsunuz. Yani son çareye gelmişsin hocam kısacası. Formatla bitsin bu iş.

Tertemiz format en iyi seçenek. Diğer türlü çok zor kurtulursun hatta sağlam virus yemişsen kurtulamazsın. Önemli dosyalarını yedekle formatla bence.

Arkadaşlar biraz ezbere konuşmuş, tabii format gerekli ama hesaplarınızdan sizin dışınızda başkaları paylaşım yapıyorsa önce hesaplarınızı telefondan veya başka bir bilgisayardan güvene alın.

Onu biliyorum önemli dosyalar var eğer yedeklersem virüs belki o dosyaların içine girmiştir tekrar girerse sıkıntı.

Hocam önemi mi kalmış video paylaşıyor post atıyor diyorsunuz. Trojan gibi bir şey girmiş sanırım bilgisayarına. Hesaplarının şifrelerini değiştir en basit.

Arkadaşlar biraz ezbere konuşmuş, tabii format gerekli ama hesaplarınızdan sizin dışınızda başkaları paylaşım yapıyorsa önce hesaplarınızı telefondan veya başka bir bilgisayardan güvene alın.
Bunlar kendi bilgisayarımdan yapılıyor galiba instagramds giriş hareketlerinde sadece telefonum ve PC var bsska yok şifreyi değiştirdim PC den daha instagrams paylaşılmaz

Yeni konular

Geri
Yukarı