Virüs nasıl silinir?

Kyrie Irving

Hectopat
Daha fazla  
Stray Torrent indireyim dedim, bir sürü program indi. Hepsini silemiyorum. Bazılarında bu program virüs veya istenmeyen yazılım içerdiğinden silinemiyor diyor. Nasıl silebilirim ve önerebileceğiniz antivirüs var mı?

Kaspersky ile tarayın ve bir daha korsan indirmeyin.
Eğer önemli bilgileriniz yoksa ve mevcut orijinal oyunlarınızı indirebilecek derecede internetiniz varsa önerim format atmanız yönünde. Çünkü Kaspersky veya diğer antivirüsler virüsleri siler fakat diğer istenmeyen yazılımları silmeyebilir.

Korsana destek vermiyoruz diye dalga geçiyorlar bir de. Hocam Kaspersky kullanabilirsiniz. Benim tavsiyem temiz kurulum yapmanızdır.

Aslında bu tür olaylar genellikle korsandan insanları uzaklaştırıyor. Muhtemelen konu sahibi bir daha korsan indirmez zaten :D

Korsana destek vermiyoruz diye dalga geçiyorlar bir de. Hocam Kaspersky kullanabilirsiniz. Benim tavsiyem temiz kurulum yapmanızdır.

Hocam kartım şu an çalışmıyor Stray'i alamadım hadi 40 yılda bir Torrent deneyeyim dedim sonuç bu. Bir daha da asla.

Aslında bu tür olaylar genellikle korsandan insanları uzaklaştırıyor. Muhtemelen konu sahibi bir daha korsan indirmez zaten :D
İlk ve son 😃

Kaspersky ile tarayın ve bir daha korsan indirmeyin.
Eğer önemli bilgileriniz yoksa ve mevcut orijinal oyunlarınızı indirebilecek derecede internetiniz varsa önerim format atmanız yönünde. Çünkü Kaspersky veya diğer antivirüsler virüsleri siler fakat diğer istenmeyen yazılımları silmeyebilir.
Korsan genellemesi yapmayalım lütfen. İndireceği yeri bilirse, önlemini alırsa bir şey olmaz.

Kaspersky + MBAM işinizi görecektir.

Geri
Yukarı