Virüs taraması yaparken bilgisayar kapanıyor

Makaleler
18
Yer
İzmir
Dün video çevirici programından video indirdim. Bugün virüs taraması yaparken ekrandan görüntü gidiyor, ve klavyeden de ışıklar gidiyor fakat kasa çalışıyor. ESET ile tarama yaptım, fakat Malwarebytes programı lisans istiyor. Ne yapabilirim? Format atsam finallere 2 hafta kaldı, ayrıca virüsler dosyalarımın içine karışıp karışmadığını bilmediğimden yedeklemek istemiyorum.

@Captain Levi fakat Windows Security ile tam tarama ve hızlı tarama yapınca kapatiyor4, şu an Kaspersky virüs removal ile tarama yapıyorum. Rkill'i açıp tarama yaptığımda hiçbir şey bulamadı.
Bir şey olacağını sanmıyorum bilgisayarla ilgili bir problem olabilir veya yazılımsal bir problem.

@Captain Levi bu öğleden beri oyunlarda kasma sorunu da başladı, ondan işkillendim.
Oyunlarda kasma olmasa, ve antivirüs tarama yaparken bilgisayar kapanmasa şüphelenmem.
@olyshoweR virüs taramasını yaptım rehberdeki gibi, bir şey bulamadı. Yeni antivirüs güncellemesi gelmiş onu da yaptım ama hala devam ediyor.

Son düzenleme:
@Captain Levi bu öğleden beri oyunlarda kasma sorunu da başladı, ondan işkillendim.
Oyunlarda kasma olmasa, ve antivirüs tarama yaparken bilgisayar kapanmasa şüphelenmem.
@olyshoweR virüs taramasını yaptım rehberdeki gibi, bir şey bulamadı. Yeni antivirüs güncellemesi gelmiş onu da yaptım ama hala devam ediyor.
Aktif olarak kullandığınız bir AV var mı?

Geri
Yukarı