Virüs yedim format atmalı mıyım?

Onları atınca elde ne kaldı diye sorabilir miyim acaba? O zaman o mesajın oldukça gereksiz. Kalıcı zararlıları hariç kılıp format atınca gider diyorsunuz.
Hayatınızda kaç defa rootkit yediniz? Sıradan bir insanın gelişmiş bir virüs yeme ihtimali kaç? Ben sizin de dediğiniz gibi bunu sıradan bir virüs sayıp formata atınca gider diyorum.

A-V

Hocam gerçekten oldu ya mesajı silip kurtulayım ya gerçekten oldu.
RAM içinde virüs olduğunu gözlerinizle mi gördünüz? Ölümüne neden savunuyorsunuz bunu?
İhtiyaç duyulan bütün bilgileri geçici olarak saklayan RAM bellekte, bilgisayar veya diğer cihazlar kapatıldığında lazım olan enerji kesildiği için bütün bilgiler kaybolur.

RAM içinde virüs olduğunu gözlerinizle mi gördünüz? Ölümüne neden savunuyorsunuz bunu?
İhtiyaç duyulan bütün bilgileri geçici olarak saklayan RAM bellekte, bilgisayar veya diğer cihazlar kapatıldığında lazım olan enerji kesildiği için bütün bilgiler kaybolur.
... siliyorum hocam yorumu inandıramadım bir türlü ama oldu yaa.

Steam Guard için Keylogger yemişsiniz. Virüs taraması yapın, şifrenizi değiştirin. SMS alıyorsanız telefon numaranız yayılmış. Virüs değil.

Hayır Google Chrome şifreler kısmından çekmiş bilgileri BtcTurk vesaireden de SMS onayı geldi.
Keylogger olması için hesaba girmem gerekirdi hiç kullanmadığım hesaptan geldi onlarda Google şifrelerde kayıtlı.
Sistem geri yükleme de yaptım işe yarar değil mi geri yükleme de?

Son düzenleme:
Arkadaşlar şimdi galiba ben dahil bazı kişilerin kafası karıştı gelen cevaplari okuduktan sonra. BIOS'a virüs bulaştıysa Kaspersky Rescue Disk ile tarama yapsa yine de silinmez mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı