Virüs yedim

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bu gün indirdiğim bir dosyadan virüs yemişim. Bir sürü program ile tarattım virüs bulamadı. Bana iyi bir program önerin lütfen. Oyun performansım çok düşük.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam öncelikle şunu bi gömün sonra kaspersky den taratın şimdiden afiyet olsun.

Dosya Ekleri

• download.jpg
    download.jpg
    6,7 KB · Görüntüleme: 108
  1. Kaspersky Virus Removal Tool
  2. Norton Power Eraser
  3. Microsoft Kötü Amaçlı Yazılım Temizleme Aracı
  4. EmsiSoft Emergency Kit
  5. Malwarebytes Anti-Malware
  6. AdwCleaner
  7. Kaspersky Internet/Total Security (Trial (Taramalık))
PC' ye bu programları indirin veritabanlarını güncelleyin. Güvenli Mod (En az) ile güvenli mod girin. Taramaları yapın virüs bulursa silin. Ek olarak Safe Mode (Güvenli Mod) girmeden önce Windows Defender veritabanını güncelleyin ve Güvenli Mod' da tarayın. Eğer olmazsa güvenli mod çıkın ve Kaspersky Rescue Disk' i flash diske yazdırın ve tarama yapın. Eğer virüs geçmezse son çare olarak temiz kurulum yapın. Ayrıca korsan kullanmayın ve anti-virüs kullanın. Ücretsiz A-V önerim Kaspersky Security Cloud - Free ve Bitdefender Free' dir.

İyi forumlar :).

1. Kaspersky Virus Removal Tool
  2. Norton Power Eraser
  3. Microsoft Kötü Amaçlı Yazılım Temizleme Aracı
  4. EmsiSoft Emergency Kit
  5. Malwarebytes Anti-Malware
  6. AdwCleaner
  7. Kaspersky Internet/Total Security (Trial (Taramalık))
PC' ye bu programları indirin veritabanlarını güncelleyin. Güvenli Mod (En az) ile güvenli mod girin. Taramaları yapın virüs bulursa silin. Ek olarak Safe Mode (Güvenli Mod) girmeden önce Windows Defender veritabanını güncelleyin ve Güvenli Mod' da tarayın. Eğer olmazsa güvenli mod çıkın ve Kaspersky Rescue Disk' i flash diske yazdırın ve tarama yapın. Eğer virüs geçmezse son çare olarak temiz kurulum yapın. Ayrıca korsan kullanmayın ve anti-virüs kullanın. Ücretsiz A-V önerim Kaspersky Security Cloud - Free ve Bitdefender Free' dir.

İyi forumlar :).

Bunlar işe yaramadıysa geriye bir tek, bilgisayarı Eugene Kaspersky'nin kendisine postalayıp düzeltmesini rica etmek kalıyor :D

O kadar abartmaya gerek yok blackneo, zararlı olmayan şeyi AV'ler ile bulamazsın :D Büyük ihtimal zararsız dosyayı zararlı zannediyor.
Ben virüslere karşı direk bu .EXE' leri gösteriyorum kaçıyorlar :D.
Eğer RAT ise Silivri Soğuktur diye notepad açıyorum :).

Yeni konular

Geri
Yukarı