Virüs yedim

1. Kaspersky virus removal tool.
  2. Norton Power eraser.
  3. Microsoft kötü amaçlı yazılım temizleme aracı.
  4. Emsisoft emergency kit.
  5. Malwarebytes anti-malware.
  6. Adwcleaner.
  7. Kaspersky Internet/Total Security (trial (taramalık))
PC'ye bu programları indirin veritabanlarını güncelleyin. Güvenli mod (en az) ile güvenli mod girin. Taramaları yapın virüs bulursa silin. Ek olarak safe mode (güvenli mod) girmeden önce Windows Defender veritabanını güncelleyin ve güvenli Mod'da tarayın. Eğer olmazsa güvenli mod çıkın ve Kaspersky rescue Disk'i flash diske yazdırın ve tarama yapın. Eğer virüs geçmezse son çare olarak temiz kurulum yapın. Ayrıca korsan kullanmayın ve Anti-Virüs kullanın. Ücretsiz a-v önerim Kaspersky Security Cloud - Free ve Bitdefender Free'dir.

İyi forumlar :).

Arkadaşlar yazıdıgınız programların hepsini denedim neredeyse hiçbir şey yok gözüküyor size sorunumu anlatayım 10 yılda bir korsan oyun indirdim sonra dosya gezginine tıkladığımda otomatik yeniden başladığını fark ettim hani olur ya fare imleci donar siyah ekran gelir gider ya işte o oluyor arada sırada bende GTA girdim bugun biraz oynadıktan sonra FPS'min 45 50'lere indiğini fark ettim dedim galiba virüs var cidden diye güvenli moda aldım hala oluyordu bende 34 dakia RDR 2 oynadım fakat bir FPS düşüşü olmadı sizce neden dosya gezgini yeniden başlıyor olabilir?
Hocam öncelikle şunu bir gömün sonra Kaspersky'den taratın şimdiden afiyet olsun.

Arkadaşlar yazıdıgınız programların hepsini denedim neredeyse hiçbir şey yok gözüküyor size sorunumu anlatayım 10 yılda bir korsan oyun indirdim sonra dosya gezginine tıkladığımda otomatik yeniden başladığını fark ettim hani olur ya fare imleci donar siyah ekran gelir gider ya işte o oluyor arada sırada bende GTA girdim bugun biraz oynadıktan sonra FPS'min 45 50'lere indiğini fark ettim dedim galiba virüs var cidden diye güvenli moda aldım hala oluyordu bende 34 dakia RDR 2 oynadım fakat bir FPS düşüşü olmadı sizce neden dosya gezgini yeniden başlıyor olabilir?
Afiyet olsun, Malwarebytes ve Kaspersky tavsiyem olur.

Geri
Yukarı