Virüs yok ama hesaplarım çalınıyor

Merhaba 2 gün önce bir kişi tarafından trojan yedim ve sildim. Ama nedense sildiğim halde hesaplarım çalınıyor ve halen virüs olduğunu gösteriyor Windows Defender ve bunu düzeltmek istiyorum.

Gören olur inşallah.

Bir hacker internetten çalıyor olabilir.

Dün format attım hocam ama halen Windows Defender virüs olduğunu iddia ediyor ve bugün 3 tane hesabım ele geçirilmiş.

Muhtemelen cookielerini çaldılar. Tarayıcı cookielerine sahip olmaları çoğu siteye giriş dahi yapmadan erişmelerine sebep oluyor. Temiz kurulum yapın ve şifrelerinizi değiştirin ki cookieleriniz de değişsin.

Düzeltme: Format atmanıza rağmen hesaplarınız çalınmaya devam ediyormuş. Çok ilginç. Virüs kaynaklı çalındığına emin miyiz. Herhangi bir siteye giriş yaptığınızda siteye cookie grabber da gömülü olabilir. Cookie grabber, çerezlerini çalan o şekilde tarayıcı üzerinden giriş yaptığınız sitelerdeki bilgilerinizi ele geçiren bir algoritmadır.
Buna karşılık önerebileceğim şey çerezlerinizi sıfırlayıp şifrelerinizin tümünü değiştirmektir hocam. Ne olduğu belli olmayan sitelere girmeyin.

Bir hacker internetten çalıyor olabilir.
Hackerle alakam yok virüs yedim 2 gün önce.
Muhtemelen cookielerini çaldılar. Tarayıcı cookielerine sahip olmaları çoğu siteye giriş dahi yapmadan erişmelerine sebep oluyor. Temiz kurulum yapın ve şifrelerinizi değiştirin ki cookieleriniz de değişsin.
Hocam Temiz kurulum diyorsunuzda dün Temiz kurulum yaptım ve halen virüs olduğunu iddia ediyor

Şifreleri değiştir.
Değiştirdim zaten bugün.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    11,9 KB · Görüntüleme: 25

Yeni konular

Geri
Yukarı