Virüslerden nasıl korunurum?

Bogazitchy

Kilopat
Yer
Sakarya/Akyazı
Daha fazla  
Meslek
Teknisyen.
Kullandığım USB belleklerimi günde belki farklı farklı 10-20 cihaza takıyorumdur. Günün sonunda USB belleğime baktığımda bazı dosyalarımın silinmiş veya gizlenmiş olduğunu bazen ise direk virüs bulaşıp komple USB belleğimi sildiğini görüyorum. Her gün bu bellekleri tekrardan hazırlayıp kullanmaktan sıkıldım. USB belleklerimi koruyabiliceğim bir program ya da bir yöntem var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
USB Belleklerine koruma yapılabiliyor. Onları deneyebilirsin. Detaylı şekilde anlatabilirim bilmiyorsan.

Kullandığım USB belleklerimi günde belki farklı farklı 10-20 cihaza takıyorumdur. Günün sonunda USB belleğime baktığımda bazı dosyalarımın silinmiş veya gizlenmiş olduğunu bazen ise direk virüs bulaşıp komple USB belleğimi sildiğini görüyorum. Her gün bu bellekleri tekrardan hazırlayıp kullanmaktan sıkıldım. USB belleklerimi koruyabiliceğim bir program ya da bir yöntem var mıdır?

USB Belleklerine koruma yapılabiliyor. Onları deneyebilirsin. Detaylı şekilde anlatabilirim bilmiyorsan.
Dediğiniz şey sanırım bu 👇
Deneyeceğim yapabilirsem ve işe yararsa söylerim. Teşekkürler.

Dediğiniz şey sanırım bu 👇

Deneyeceğim yapabilirsem ve işe yararsa söylerim. Teşekkürler.
Evet bu hocam. Okuldaki akıllı tahta ve bilgisayarlardan korunmak için kullanıyorum. Okuma ve yazma izni açıkken size o tarz kısayol virüslerine karşı koruyacaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı