VirusTotal bilgimizi çalar mı?

Enterprise sürümleri belirli dosyaları görüntüleyebiliyor fakat halihazırda paylaştığınız WhatsApp dosyaları .dbcrypt dosyaları ise zaten bunlar şifrelenmiş dosyalardır.

Resimdeki dosyalar nedir? Bunlar WhatsApp sohbet yedeğimi VirusTotal'de tarattım. Sonra da orada yazı yazıyordu kişisel dosyaları payalşmayın biz sorumlu değiliz diye. Şüphelendim. Bu dosyalar boşmu yoksa yedekmi ya da VirusTotal bir şey yapar mı?

Eki Görüntüle 1889449

VirusTotal kullananlar virüs girmesinden bizden daha çok korkuyor. Hocam o kullandığınız TikTok'tan 1000 kat daha güvenilir bir uygulamadır.

Tamam. Tarama linkini paylaşma kimseyle.

Bu tarama linkini payalşınca ne oluyor. Bilmediğimden soruyorum bir keresinde bir link taratmıştım sonra 1 2 antivirüs şüpheli deyince bu platforma sordum biriis tarama linkini istemişti bundan nasıl anlıyorlar.
Ya da vermek kötümü.

Enterprise sürümleri belirli dosyaları görüntüleyebiliyor fakat halihazırda paylaştığınız WhatsApp dosyaları. Dbcrypt dosyaları ise zaten bunlar şifrelenmiş dosyalardır.

Sonunda sanırım öyle tag yok ama baylastiğim database ve. Sharedeki dosyalar onlarda şifreli midir?

VirusTotal kullananlar virüs girmesinden bizden daha çok korkuyor. Hocam o kullandığınız TikTok'tan 1000 kat daha güvenilir bir uygulamadır.

Yani bir şey olmaz mı reis.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı